Krzysztof Stanowski krytykuje Cyberpunk 2077. Wskazał konkretny argument (WIDEO)

Stanowski

Krzysztof Stanowski lubi zabierać głos nie tylko w sprawach związanych ze sportem. Tym razem skomentował niezwykle popularną grę Cyperpunk 2077, której premiera miała miejsce kilka dni temu.

W Cyberpunka grają dziś wszyscy. Internet zalały gameplay’e, komentarze, analizy oraz opinie dotyczące tego multimedialnego dzieła. W grę „pyka” również Krzysztof Stanowski, założyciel serwisu piłkarskiego Weszło oraz współtwórca Kanału Sportowego na YouTube.

Dziennikarz za pośrednictwem Twittera dzieli się swoimi wrażeniami na temat gry w Cyberpunk 2077. Ostatnio jego wpisy zaczęły być jednak dla niej dość krytyczne. Stanowski twierdzi bowiem, że nie podoba mu się jedna kwestia, która znacząco wpływa na odbiór całości.

Popularny „Stano” wbił kij w mrowisko i wywołał do dyskusji wielu fanów gry. Ci nie zawsze zgadzali się z przedstawioną przez niego w social media opinią.

Krzysztof Stanowski krytykuje Cyberpunk 2077

Stanowski przyznał, że im więcej czasu spędza przy grze, tym mniej mu się ona podoba. Wszystko za sprawą długich animacji, które – przynajmniej zdaniem dziennikarza – odbierają radość z rozgrywki. „Im dluzej gram w Cyberpunka, tym mniej mi sie podoba. Glownie ogladam jakies animacje, ktore mnie w sumie nie interesuja” – napisał założyciel serwisu sportowego Weszło.

Na dowód Krzysztof Stanowski zamieścił dwa filmy, które mają udowodnić, iż grę zabijają animacje.

„I znowu ogladam i nic nie robie… Łapie sie na tym, ze jednym okiem „ogladam gre”, a drugim siedze w telefonie” – napisał.

Jego wpisy wywołały oczywiście falę komentarzy. „No Krzysiu to może lepiej odpal sobie Fortnite?” – zapytał jeden z internautów. „Albo jesteś za stary albo nie wiesz że kupiłeś RPG, kiedyś RPG to były ściany tekstu, teraz są w formie do oglądania, jak cię to nudzi to są FPSy albo Fify” – dodał kolejny.