Bardzo niepokojące informacje. Nie działa Google, w tym serwis YouTube

14 grudnia 2020 doszło do światowej awarii Google. Internauci skarżą się na brak działania takich serwisów jak YouTube, Gmail, Google Drive, Google Analitics i wielu innych. Masowe zgłoszenia o awarii Google napływają z całego świata.

Problemy użytkowników z zalogowaniem się do poczty na Gmailu i oglądania filmów na YouTubie nastąpiły przed godziną 13:00 w poniedziałek 14 grudnia 2020 roku i trwały mniej więcej do 13:40.

Edyta Górniak czuje telepatyczną bliskość ze swoimi fanami

Problem z Google głównie w Europie

Według portalu downdetector.com problem głównie występuje w Europie Zachodniej. Z minuty na minutę powraca dostęp do Internetowych gigantów, takich jak YouTube czy Gmail.

Problem występował przy otwieraniu tych serwisów. Przez prawie godzinę nie można było zalogować się na komputerze ani do serwisu YouTube, ani na swoją pocztę w Gmailu. Problem występował również podczas próby dołączenia do innych serwisów hegemona Google (Dysk Google, Analitics, Clasroom etc.).

W poprzednim tygodniu z bardzo podobną awarią walczył Facebook – wówczas przez pewien okres nie działał komunikator Messenger.

Internauci się skarżą. Potężna awaria Facebooka i Messengera