Zjawiskowa Małgorzata Rozenek-Majdan w kosztownej tunice pokazuje efekty odchudzania

Mama trójki dzieci – Małgorzata Rozenek-Majdan – opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie. Fotografia przedstawia efekty jej pracy w programie „Rozenek cudnie chudnie”. Rozenek prezentuje się wyśmienicie nie tylko ze względu na sylwetkę, ale uwagę Internautów przyciąga również zjawiskowa tunika. Droga tunika! 

  • Wygląda pani zjawiskowo – zachwycają się fani Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Perfekcyjna sylwetka i droga tunika Gosi Rozenek

– Coś tam ta Rozenek schudła – puściła oczko do swoich obserwatorów Małgorzata Rozenek-Majdan, która zapewnia, że w przyszłym roku wciąż będzie walczyć o wymarzony wygląd. Jak widać na załączonym zdjęciu (główna fotografia newsa), Małgorzata Rozenek-Majdan prezentuje się wyśmienicie.

Jak szybko zauważyli czujni fani, 42-letnia celebrytka na najnowszym zdjęciu zaprezentowała się w lnianej tunice o wartości 1790 złotych. Jest to projekt marki Wild Mascot – jej właścicielką jest Jessica Ziółek, narzeczona reprezentanta Polski w piłce nożnej – Arkadiusza Milika.

Małgorzata Anna Rozenek-Majdan z domu Kostrzewska od kilku lat nie schodzi z pierwszych stron portali plotkarskich. Żona Radosława Majdana ma trójkę dzieci: Stanisława, Tadeusza (z pierwszego małżeństwa) i Henryka. Mały „Henio” urodził się w czerwcu 2020 roku. Jak widać, Gosia jako młoda mama prezentuje się bardzo efektownie.
Zjawiskowa Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca w najnowszej kampanii biżuterii ZoZo design