Artysta wyznał szokującą prawdę. „Nie chciałem nikogo martwić”

Dawid Kwiatkowski nie publikował dotąd informacji o swoim stanie zdrowia. Tym razem jednak zrobił wyjątek i wyznał prawdę swoim fanom za pośrednictwem Instagrama. 

24-letni Dawid Kwiatkowski to niezwykle popularny piosenkarz, znany z takich piosenek jak m.in. „Na zawsze” czy „Jesteś”.

„Kwiatek” opublikował zaskakującą informację na Instagramie podczas Q&A, czyli transmisji podczas której odpowiadał na pytania swoich widzów. Fani pytali gwiazdora o różne rzeczy – przyjemne lub mniej przyjemne – w końcu padło pytanie o stan zdrowia Dawida Kwiatkowskiego.

Dawid Kwiatkowski miał koronawirusa

Pytanie dotyczyło koronawirusa. Fan nie silił się na dyplomację i zapytał Dawida Kwiatkowskiego wprost: – Miałeś koronawirusa? 

  • Yup (tak – przyp. red.), pewnego dnia zacząłem się gorzej czuć i od razu kupiłem sobie test, na który pojechałem autem i po 3h miałem wynik – odpowiedział Kwiatkowski zapytany o przebytą chorobą, dodając w tle zdjęcie z dowodem na pozytywny wynik jego testu.

Odpowiedź Dawida Kwiatkowskiego była dość zaskakująca, bo nigdy wcześniej piosenkarz nie poruszał tego tematu. Dlaczego Kwiatkowski dopiero teraz postanowił wyznać prawdę?

  • Nie mówiłem o tym wcześniej, bo nie chciałem robić afery i kogoś martwić. Od dwóch miesięcy jestem ozdrowieńcem, zrobiłem niedawno badania na przeciwciała i na razie mam ich bardzo dużo w swoim organizmie – dodał artysta, który 1 stycznia będzie obchodził swoje 25. urodziny.
Zjawiskowa Małgorzata Rozenek-Majdan w kosztownej tunice pokazuje efekty odchudzania