Małgorzata Rozenek wpadła w szał i odpowiedziała hejterce

Znów jest bardzo głośno o Małgorzacie Rozenek-Majdan. 42-letnia żona Radosława Majdana odniosła się do zarzutów na Instagramie. W komentarzach zawrzało, padły bardzo mocne słowa. 

Nie ma dnia, w którym nie byłoby głośno o Małgorzecie Rozenek-Majdan. Jedna z czołowych polskich celebrytek znów nie schodzi z pierwszych stron plotkarskich portali. Co tym razem stało się w życiu Rozenek?

Zjawiskowa Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca w najnowszej kampanii biżuterii ZoZo design

Nachalne promowanie Gosi Rozenek-Majdan?

Zarzuty o nachalne promowanie się Gosi Rozenek-Majdan pojawiły się pod jej jednym z najnowszych zdjęć opublikowanym na Instagramie. Niektórzy fani zarzucają mamie małego Henia, że ta niedługo będzie dzielić się z obserwującymi zdjęciami z toalety w trakcie korzystania z niej. – Wszystko jest na sprzedaż. Smutne – pisze oburzona fanka.

Gosia Rozenek-Majdan nie wytrzymała hejterskich komentarzy i dosadnie odpisała, odnosząc się do przedstawianych zarzutów: – Przestań zaglądać mi do portfela. Moje życie, moja kasa. Kiss you and f… you – wybuchła żona Radosława Majdana.

42-letnia osobowość telewizyjna dodała, że opublikowane przez nią zdjęcie owszem jest z toalety, ale problemów gastrycznych nie ma, ponieważ zdrowo się odżywia. Trzeba przyznać, że Gosia Rozenek-Majdan najprawdopodobniej rzeczywiście zdrowo się odżywia. Dopiero co pochwaliła się zdjęciem efektów odchudzania. Fani byli zaskoczeni metamorfozą gwiazdy.

Zjawiskowa Małgorzata Rozenek-Majdan w kosztownej tunice pokazuje efekty odchudzania