Czesław Mozil wyznał prawdę na temat pieniędzy

Czesław Mozil był gościem Karola Paciorka w programie „Imponderabilia”. Artysta wyznał szokującą prawdę o wydanych i zarobionych pieniądzach. 

Czesław Mozil to duńsko-polski piosenkarz, lider zespołu „Czesław Śpiewa”, współzałożyciel i były członek formacji  Tesco Value. 41-letni artysta opowiedział w programie „Imponderabilia” tworzonym na YouTube przez Karola Paciorka o zarobionych i wydanych pieniądzach.

  • Potrafię wydawać – przyznał Czesław Mozil, który zaskoczył widzów, prezentując oryginalną, ale tanią marynarkę, bo kupioną za 300 złotych w Tajlandii. – Jestem przeszczęśliwy, to był kup tego wyjazdu – uśmiechnął się Mozil.

Przez lockdown Czesław Mozil przewartościował swoje życie. – Otworzyłem szafę… Miałem sporo cudownych ubrań, których w ogóle nie nosiłem. To jest idiotyzm. Odeszła myśl kupowania nowych, drogich ubrań – wyznał Mozil. 

Zjawiskowa Małgorzata Rozenek-Majdan w kosztownej tunice pokazuje efekty odchudzania

Problemy finansowe w czasie koronawirusa

Były juror X Factor przyznał, że wiosenny lockdown spowodował, że poczuł pragnienie ciągłej aktywności, co z perspektywy czasu uznaje za błąd. – Czesław, ty nic nie musisz. Ciężko pracujesz, odpocznij – troskliwie tłumaczyła mu żona. Czesław Mozil w końcu posłuchał porad ukochanej i postanowił uspokoić się, wyciszyć i odpocząć.

  • W końcu się uspokoiłem, choć wciąż myślałem: co to będzie? Czy będzie trzeba zaciągnąć kredyt? – wyjawił Czesław Mozil. 

  • Ja nie jestem dobry w zarządzaniu pieniędzy, nie potrafię oszczędzać. Muszę wchodzić w plan inwestycyjny, w którym po prostu muszę oszczędzać – wyznał Mozil. 

Mozil poruszył również temat Polaków, którzy nie mają pracy w czasie pandemii koronawirusa. – Dzieją się ludzkie tragedie, ludzie tracą dorobki życia – zauważył gwiazdor. – Jak czytam komentarze ludzi, którzy nigdy nie mają firmy, ubolewam nad tym wszystkim… – wyraził swoje oburzenie na kanale „Imponderabilia” Czesław Mozil.

Zjawiskowa Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca w najnowszej kampanii biżuterii ZoZo design