Najman pisze o świństwie, które Saleta zrobił Borkowi. „Ponoć mu wybaczył”

Najman

Marcin Najman to w ostatnich dniach prawdziwa gwiazda internetu. Dziś wszyscy rozmawiają o jego niedoszłej bijatyce z Krzysztofem Stanowskim, ale wydaje się, że umknął im wczorajszy wpis byłego pięściarza.

Dzień przed niedoszłą „ustawką” Najmana ze Stanowskim, o której pisaliśmy W TYM MIEJSCU, były zawodnik FAME MMA zamieścił wpis, który raczej umknął opinii publicznej. „El Testosteron” postanowił w nim uderzyć w Przemysława Saletę oraz Mateusza Borka.

Najman dołączył do tweeta zdjęcie, na którym widać zarówno Saletę, jak i byłego komentatora Telewizji Polsat. „Po walce Najman vs. Saleta na KSW 14,Przemo dostał wówczas największe bicie w karierze.Ale poza ringiem świecił wielkie sukcesy marketingowe. Był wówczas twarzą kondomów. Na serio!” – pisze były zawodnik KSW, który mierzył się z Saletą podczas jednej gal.

To jednak nie koniec. Sportowiec pisze bowiem o „świństwie”, które Borkowi miał zrobić Saleta. „Inna sprawa, dziwie się Borkowi, że po świństwie jakie mu Saleta zrobił,on z nim w ogóle rozmawiał” – czytamy.

Najman pisze o świństwie Salety wobec Borka

Wpis Najmana zaciekawił niektórych internautów, którzy dopytywali go, co miał na myśli pisząc o „świństwie”. Ten ochoczo wyjaśniał.

„Przecież o tym już wszystko było dawno napisane, Saleta sam zdawał relacje Kostyrze i pisali o tym w gazecie dobre pół roku” – dodał Marcin Najman w kolejnym wpisie. Były pięściarz miał zapewne na myśli ten artykuł – KLIK.