Następne święta będą inne – tajemniczo przestrzega Krzysztof Jackowski

Zdania budzące dreszcze wypowiadał podczas najnowszej transmisji na YouTube Krzysztof Jackowski, popularny jasnowidz. Najbliższe tygodnie jawią mu się w czarnych barwach. Czy ma rację? Widzowie Jackowskiego są przy okazji zaniepokojeni jego zachowaniem podczas ostatniej transmisji.
Wróżbita Krzysztof Jackowski co tydzień opowiada o swoich wizjach na własnym kanale na platformie YouTube. W najnowszym odcinku jasnowidz opowiedział o zbliżających się świętach, nadchodzących tygodniach i przyszłorocznym okresie świątecznym.

Następne święta będą inne

  • Cieszmy się z nadchodzących świąt, bo następne będą inne… – tak brzmi tytuł najnowszego filmu Krzysztofa Jackowskiego.

Znany wróżbita przedstawił mroczną wizję dotyczącą 2021 roku. Jak Jackowski widzi 2021 rok? Jakie wizje ma popularny jasnowidz? Wywód rozpoczął od sytuacji na świecie, którą spowodowała pandemia koronawirusa.

„Napawa mnie to coraz większym niepokojem. Sam początek roku będzie fatalny i raczej przygotujcie się państwo na to, bo… ten wrzód zaczyna pękać” – mówi Jackowski.

  • Ten czas do marca, kwietnia, to będzie bardzo trudny czas – przewiduje przyszłość Jackowski.

Zakończenie filmu poprzedziło długie milczenie. Jackowski przeprosił za swój humor i zakończył nagranie. – Życzę spokojnej nocy i mniej nerwów – napisała zatroskana Internautka.

Nowe obostrzenia. Narodowa kwarantanna stała się faktem