NASZ WYWIAD. Agnieszka Różańska w bardzo szczerej rozmowie: „Wcale nie zniknęłam”

Agnieszka Różańska wywiad Miodowe lata Pamela Marszałek

NASZ WYWIAD. Dlaczego Agnieszka Różańska po „Miodowych latach” nie grała „we wszystkim”, jak chociażby Piotr Adamczyk? Co robi dziś serialowa Pamela i jakie są jej osobiste priorytety? W szczerej rozmowie z Otopress aktorka opowiedziała o swoich życiowych wyborach oraz ich konsekwencjach.

Jej bohaterka była w „Miodowych latach” postacią drugoplanową, jednak na tyle charakterystyczną i lubianą, że Agnieszka Różańska do dziś jest rozpoznawana przez fanów serialu. Choć nie było nam dane zobaczyć tej sympatycznej aktorki w kasowych produkcjach ostatnich lat, to ona sama dementuje teorie o tym, że po roli Pameli Marszałek „przepadła”. Wspomina też wytyczne, jakie otrzymała na samym początku od reżysera „Miodowych lat”, co bez wątpienia będzie łakomym kąskiem dla zapalonych fanów produkcji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pamiętacie Pamelę Marszałek z „Miodowych lat”? Na najnowszym nagraniu jej nie poznacie

Jak powstawały „Miodowe lata”? Agnieszka Różańska: w oczach Pameli Marszałek miało nie być widać, że ona myśli

Dużo było wyzwań aktorskich w „Miodowych latach”. Po pierwsze to to, żeby nie było widać w moich oczach, że ja myślę. To była jedna z uwag reżyserskich. […] Reżyser przerwał jedną z prób i powiedział: „Agnieszka, jeszcze za bardzo widać, że ty myślisz” – wspomina Różańska.

Aktorka zdradziła ponadto, że po tym, jak wcieliła się w rolę Pameli Marszałek, wiele osób w prawdziwym życiu przeżywało szok w związku z faktem, że Agnieszka Różańska prywatnie nie jest „słodką idiotką”, jaką była grana przez nią postać. – Ja myślałem, że ty jesteś głupsza – usłyszała niejednokrotnie aktorka. – To jest chyba komplement – śmieje się dziś Agnieszka Różańska.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Miodowe lata – gdzie oglądać ZA DARMO? Całe odcinki „Miodowych lat” w internecie

Agnieszka Różańska – wywiad dla Otopress

Wywiad, który dziś publikujemy, został przeprowadzony w Poznaniu. To właśnie tam mieszka aktorka. Jak zaznacza, m.in. z tego powodu trudniej jest jej zdobywać angaże. Przyznaje jednak, że niczego nie żałuje, ponieważ najważniejsza jest dla niej rodzina. Rodzina, którą stworzyła w Poznaniu. – Pęd za rolami jest dobry, ale do pewnego momentu – mówi nam Agnieszka Różańska.

Czy dziś serialowa Pamela Marszałek przyjęłaby propozycję udziału w nowych odcinkach „Miodowych lat”? W rozmowie z dziennikarką Otopress.pl Różańska nie pozostawia złudzeń:

Ja tylko odmówiłam parę razy zagrania w filmach. Mianowicie wtedy, kiedy usilnie próbowano mnie rozebrać. Myślę, że wzięłabym to pod uwagę – zwłaszcza, że scenariusz pewnie byłby tak specjalnie napisany, żeby ta Pamela… a właściwie nie wiem, może gdyby ona troszkę zmądrzała, to już by nie było „to”.

Cały wywiad do obejrzenia w materiale wideo powyżej.

Źródło: OTOPRESS