Iskrzy na linii Quebonafide – Kartky! Będzie beef?

Iskrzy na linii Quebonafide – Kartky! Będzie beef? Tego nikt się nie spodziewał, ale Quebonafide w swoim najnowszym utworze „Matcha Latte”, który opublikował 29 grudnia, zaczepił swojego byłego kolegę z wytwórni, rapera o pseudonimie Kartky. Ten nie pozostał dłużny i na Instagramie odniósł się do wersów Quebonafide. 

  • Jeszcze wyhodowałem chwasty, typ z mojej wytwórni tłukł kobiety jak ćwiartki, palę się ze wstydu jak kalifornijskie laski, dziś mu nie poświęcę nawet milimetra kartki – to wersy Quebonafide w stronę Kartky’ego, rapera, który w 2020 roku borykał się z wielkim kryzysem wizerunkowym po tym, jak został oskarżony o pobicie partnerki.

Kartky odpowiada na zarzuty

Chwilę po opublikowaniu nowej piosenki do słów Quebonafide odniósł się sam Kartky. Zrobił to za pośrednictwem relacji na Instagramie.

Wariaty, nie zawracajcie mi głowy jakimiś pierdołami, bo piszę Shadowplay II i nie tylko. Nie będę żył jakimiś starymi dramami i Wam polecam to samo. Mam Internet, oczywiście, że słyszałem i nie zamierzam aktualnie tego komentować. Powiem tylko tyle – wers fajny, ale jak się razem zarabia pieniążki, to widocznie łatwiej się przymyka oko na pewne sprawy. A niektórzy lubią pieniążki, chociaż może to zbędna złośliwość, bo nigdy tam o to tak naprawdę (chyba) nie chodziło. Dwa: każdy swoje przeżył, wiele razy z siebie dumny nie byłem, ale bez przesady. Nigdy nie zostałem za nic skazany, a chętnie bym w Sądzie potańczył, jakbym miał więcej czasu. I trzy, najważniejsze: warto wiedzieć, co dzieje się we własnym labelu, zanim zacznie wypowiadać się na inne tematy. Mityczne postaci podobno istnieją, ale QQ to Dawid Szynol. Kto ma wiedzieć, ten wie. Same dobre wspomnienia. Muzyka, wariaty, bo winter is coming. Jeszcze chwilę. One love, Kuba – napisał na Instagramie Kartky.

Czy dojdzie do dalszej eskalacji konfliktu na linii Quebonafide – Kartky?