„Marca” podaje, gdzie wiosną zagra Arkadiusz Milik

Transferowa saga z udziałem Arkadiusza Milika najprawdopodobniej zakończy się w styczniu 2021 roku. Najprawdopodobniej, ponieważ wciąż nie wiadomo, czy któryś z klubów zdecyduje się na transfer już zimą. Jak informuje hiszpańska „Marca”, Arkadiusz Milik przeniesie się z SSC Napoli do Madrytu.
Czy Arkadiusz Milik trafi do giganta z Madrytu? Wiele na to wskazuje. „Marca” informuje, że z Atletico Madryt zimą pożegna się Diego Costa. Dzięki temu ruchowi transferowemu, zwolni się miejsce w kadrze dla nowego napastnika, a nim ma zostać właśnie Arkadiusz Milik.

Transfer Arkadiusza Milika zagadką

Od kilku tygodni media we Włoszech, Anglii i Hiszpanii spekulują na temat możliwego transferu Arkadiusza Milika. Swoje „trzy grosze” dorzucają również polscy dziennikarze. Wśród ewentualnych klubów, do których miałby trafić Arkadiusz Milik, wymieniało się na przestrzeni ostatnich tygodni między innymi Fiorentinę, AS Romę, Juventus, Tottenham czy właśnie Atletico Madryt.

„Marca” o transferze Arkadiusza Milika do Atletico pisze następująco:

Kluby mają dobre relacje, co powinno być ułatwieniem w negocjacjach pomiędzy Napoli i Atletico. Klub z Neapolu nie chce, by Milik przeszedł latem za darmo do Juventusu.

26-letni Arkadiusz Milik od kilku miesięcy pozostaje na trybunach Napoli. Były napastnik Ajaksu Amsterdam, Norymbergi, Bayeru Leverkusen czy Górnika Zabrze chce wrócić do gry w piłkę na najwyższym poziomie.

Jakub Rzeźniczak potwierdził wesołą nowinę