Tomasz Kammel nie wierzy w globalny spisek

Tomasz Kammel opisał na Instagramie swoje odczucia związane z pandemią koronawirusa i szczepieniem się przeciwko COVID-19. Jak sam dodaje, kompletnie nie wierzy w globalny spisek. 

Tomasz Kammel wyznał, że wierzy naukowcom i wirusologom w temacie koronawirusa oraz wyklucza globalny spisek, w który wierzy pewien procent polskiego społeczeństwa. Kammel opisał powody, dla których zaszczepi się przeciwko koronawirusowi.

Trzeba zachować zdrowy rozsądek

49-letni prezenter telewizyjny poinformował swoich fanów, że zaszczepi się przeciwko COVID-19. – Dlaczego? W trosce o bliskich, szczególnie rodziców. Dla zdrowia. Wierzę w potęgę nauki. Nie wierzę w globalny spisek – informuje Tomasz Kammel.

Jak sam zaznacza, jego decyzja wynika z przemyśleń i logiki, jest tylko jego. – Zaszczepienie się uważam za przejaw zdrowego rozsądku i wyraz troski o innych – dodaje Kammel, który swoją decyzję postanowił opublikować na Instagramie.

W komentarzu znalazło się sporo krytycznych komentarzy, ale Kammel nie dał się wyprowadzić z równowagi. – Krótszy czas przygotowania szczepionki może wynikać z jednego – postępu w medycynie – zauważył Kammel, który bronił swojej decyzji.

Marcin Różalski: Nie trafiają do mnie filmy szczepiących się