Polski piłkarz zagrał z Barceloną. Wzruszający wpis na Facebooku

Damian Kądzior

Damian Kądzior, zawodnik hiszpańskiego Eibar, wystąpił wczoraj w meczu ligowym z Barceloną. Jego zespołowi udało się zremisować z Blaugraną, a po zakończeniu spotkania Polak zamieścił wpis na Facebooku.

Ten wynik to prawdziwe zaskoczenie. Barcelona zremisowała na własnym boisku z okupującym dolną strefę tabeli La Liga Eibar. Co ciekawe, to goście jako pierwsi objęli prowadzenie. Gola dla Eibar zdobył w 57. minucie Kike.

Katalończycy odpowiedzieli 10 minut później. Piłkę do siatki skierował wówczas Dembele. Podopiecznym Ronalda Koemana nie udało się jednak doprowadzić do remisu. Zaliczyli tym samym kolejny słaby mecz w swoim wykonaniu.

W spotkaniu na Camp Nou od pierwszej minuty wystąpił Damian Kądzior. Zawodnik Eibar przebywał na murawie do 81. minuty. Po zakończeniu gry zamieścił wzruszający wpis na Facebooku.

Damian Kądzior z wzruszającym wpisem na Facebooku. Komentuje mecz z Barceloną

Kądzior zamieścił wpis na Facebooku, w którym odniósł się do meczu. „Podsumowując piękne zakończenie tego dziwnego roku. Jeśli chodzi o moje odczucia to czuję, że spełniłem kolejne marzenie z dzieciństwa, ale nie spodziewałem się wtedy, że przyjdzie mi zagrać od 1 minuty na Camp Nou jako zawodnik z La Liga i zdobyć cenny punkt” – napisał reprezentant Polski.

„Dla takich chwil warto cierpieć,pracować każdego dnia bo nikt nam nie zabroni marzyć” – dodał piłkarz Eibar.

Damian Kądzior przyznał również, że jest dumny z tego, iż udało mu się chociaż po części spełnić marzenie jego taty. „A i jestem bardzo dumny że też spełniłem po części marzenie mojego taty wielkiego kibica Barcelony” – stwierdził zawodnik hiszpańskiego klubu. „Pięknie. Jeszcze raz wielkie gratulacje dla całej drużyny” – dodał.

„Powodzenia dalej. Oby jak najwięcej występów na hiszpańskiej ziemi” – napisał jeden z kibiców. „Teraz z Barceloną jeździsz a pamiętam jak z Legią czy innymi Ekstraklasowiczami w Zabrzu grałeś” – dodał kolejny.

W obecnym sezonie La Liga Damian Kądzior zagrał w zaledwie sześciu meczach. Dodatkowo jeden mecz zaliczył również w Pucharze Króla. Nie zdobył żadnej bramki.