15-letnia Natalia Burdzanowka zaginęła. „Mogła zostać porwana przez gwałciciela”

Natalia Burdzanowska zaginęła

Cała Polska szuka 15-letniej Natalii. Natalia Burdzanowska zaginęła w nocy z 31 grudnia 2020 roku na 1 stycznia 2021 roku. Jak podała strona „Zaginieni Cała Polska”, 15-latka miała uciec z auta 50-letniego mężczyzny 1 stycznia 2021 roku około godziny 20:00 w miejscowości Zajezierze. Nie wiadomo, gdzie nastolatka przebywa obecnie.

AKTUALIZACJA: Natalia Burdzanowska odnaleziona. Rodzice zamieścili emocjonalny wpis

Zaginęła 15-letnia Natalia Burdzanowska

Informacje podaje m.in. Radio Zet. Jak czytamy, dziewczyna mogła zostać porwana przez niebezpiecznego 50-latka, który już wcześniej miał podjąć próbę jej porwania. Szczegóły poniżej:

Natalia Burdzanowska po raz ostatni widziana była w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia 2021 r. około godziny 2.00. Wówczas wychodziła z domu swojej babci w miejscowości Stężyce (województwo lubelskie), żeby tylko złożyć życzenia znajomym. Miała wrócić do domu babci za 10 minut – podaje „Zetka”.

Babci Natalii udało się dodzwonić do wnuczki 1 stycznia około godziny 8 rano. Wówczas 15-latka obiecała, że wróci do domu w ciągu godziny. Niestety, wciąż się nie zjawiła i nie udało się nawiązać z nią kontaktu. Trwają intensywne poszukiwania Natalii. Rodzina będzie wdzięczna za każdą pomoc w odnalezieniu dziewczyny.

Zaginęła Natalia Burdzanowska

Super Express” podał dziś, że Natalia Burdzanowska mogła zostać uprowadzona przez 50-letniego zboczeńca, który ma już na swoim koncie gwałt. Natalia zabrała ze sobą tylko słuchawki, powerbank i telefon, który w po ostatniej rozmowie jest nieaktywny.

Wiesz cokolwiek na temat zaginięcia Natalii? Nie czekaj! „Jeżeli ktokolwiek z Państwa posiada informacje na temat miejsca pobytu zaginionej lub mogą pomóc w jej odnalezieniu prosimy o kontakt pod numerem alarmowym 112 lub z Komisariatem Policji w Dęblinie ul. Niepodległości 5, tel. 47 812 04 10” – apeluje serwis „Śladem Zaginionych”.