Natalia Burdzanowska odnaleziona. Rodzice zamieścili emocjonalny wpis

Zaginęła Natalia Burdzanowska

Natalia Burdzanowska z Puław, której od kilkunastu godzin szukał cały kraj, odnalazła się. Poinformowali o tym na Facebooku jej rodzice. 15-latka zaginęła w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia 2021 r. 

3 stycznia wybuchła bomba. Oto nazwiska kolejnych celebrytów zaszczepionych poza kolejnością

Jak dziś informowaliśmy, kontakt z 15-letnią Natalią z Lubelszczyzny urwał się w pierwszy dzień nowego roku. Babci nastolatki udało się do niej dodzwonić około godziny ósmej rano. Zaginiona zadeklarowała, że wróci do domu w ciągu godziny. Niestety, nie pojawiła się.

Natalia Burdzanowska odnaleziona. Nastolatka znalazła się po niespełna dwóch dniach

Stąd też dziś (2 stycznia 2021 r.) od samego rana wszystkie media opublikowały artykuły na temat zaginięcia dziewczyny. Na szczęścia Natalia Burdzanowska znalazła się dosłownie kilkadziesiąt godzin temu. Na Facebooku poinformowali o tym jej rodzice.

Znaleźli Natalię, żyje. Jest cała i zdrowa. Dziękuję wszystkim za tak wspaniałe wsparcie i taką siłę – przekazali Monika i Michał Burdzanowscy.

Faktycznie internauci spisali się na medal. Natalia Burdzanowska została bowiem odnaleziona zaledwie kilka godzin po tym, jak setki tysięcy internautów podało dalej artykuły na temat jej zaginięcia.

Natalia Burdzanowska odnaleziona znalazała się

Nie wiadomo na razie, gdzie przebywała nastolatka.