Robert Mazurek zakpił z Edyty Górniak. „Nie mogę już tego słuchać”

Robert Mazurek Edyta Górniak TVP Info RMF FM

Robert Mazurek rzadko udziela się w mediach społecznościowych na tematy polityczne. Dziś jednak złamał tę zasadę i zakpił między innymi z Edyty Górniak – zdeklarowanej przeciwniczki szczepionek.

Dziennikarz RMF FM, a także publicysta wielu opiniotwórczych tytułów nie wytrzymał. Jak sam przyznał „nie może już tego słuchać”. Mazurek odniósł się w ten sposób do trwającej afery wokół szczepionego na koronawirusa.

Jak już dziś informowaliśmy, kilku celebrytów – w tym Krystyna Janda – zaszczepiło się „bez kolejki”. Zrobili to mimo tego, że w pierwszej kolejności szczepionkę przyjąć mieli przedstawiciele zawodów medycznych. W aferze udziału nie wzięła, co oczywiste, Edyta Górniak. Piosenkarka od dawna zapewnia bowiem, że za nic w świecie nie przyjmie „ryzykownej” szczepionki.

Robert Mazurek frywolnie odniósł się zatem do medialnej wojny, która rozpoczęła się zaledwie kilkadziesiąt godzin temu.

Skandal? Dajcie znać jak Edyta Górniak zaszczepi poza kolejnością Matkę Kurkę – napisał Mazurek. Przypomnijmy, że Matka Kurka to popularny, prawicowy bloger. On również do szczepionek, jak zresztą do wielu innych podobnych kwestii, ma stosunek sceptyczny.