Bliscy drżą o Ryszarda Kotysa. Nowe informacje nie dają nadziei

Ryszard Kotys Świat według Kiepskich 2021

Ryszard Kotys przeżył w ostatnich miesiącach prawdziwy dramat. W tak złej sytuacji serialowy Marian Paździoch ze „Świata według Kiepskich” jeszcze chyba nie był. Rok 2020 dał mu w kość szczególnie mocno. Z kolei 2021 nie zapowiada się lepiej.

Kiedy otwarcie restauracji? Są nowe informacje i konkretne daty [2.01.2021]

Jak dowiedzieli się dziennikarze „Super Expressu„, już na początku 2021 roku, czyli w najbliższych dniach, mają ruszyć prace nad nowymi odcinkami serialu „Świat według Kiepskich”. Wciąż nie wiadomo jednak czy dojdzie to do skutku. Wątpliwości pojawiły się z oczywistych względów. Polsat nadal nie potwierdził żadnej z wersji.

Ryszard Kotys ledwo to zniósł, u gwiazdy „Świata według Kiepskich” jest coraz gorzej

Natomiast Ryszard Kotys, który w marcu skończy 89 lat, znalazł się w wyjątkowo niekomfortowej sytuacji, również życiowej. Bo niepewna sytuacja zawodowa to jedno. Natomiast ostatnie miesiące zniósł z ogromnym trudem. Musiał zostać niemal całkowicie odizolowany od świata zewnętrznego. W dobie pandemii został wyjątkowo samotny. Kilka lat temu przeszedł bowiem ostre zapalenie płuc, które omal nie skończyło się dla niego tragicznie. Gdyby więc dziś doznał zakażenia, mógłby to być dla niego wyrok. Czy wróci na plan?

Magda Gessler zaskoczyła wszystkich. Prawica pokocha ją za te słowa

Bez Paździocha w nowych odcinkach?

To wielka niewiadoma. Kotys od lat zapewnia, że chce pracować na planie sitcomu Polsatu. Jednakże w obecnej sytuacji wątpliwy jest scenariusz, w którym sędziwy aktor zostanie „rzucony” na zatłoczony plan zdjęciowy. Zdrowie dokucza mu już od dłuższego czasu – to m.in. problemy z pamięcią i właśnie płucami. Koniec aktywności zawodowej to coś, czego aktor bardzo się boi.

Faktem jest jednak, że najmniejszy kontakt z osobą zakażoną może skończyć się dla Ryszarda Kotysa bardzo źle. Sam zainteresowany wciąż nie chce publicznie zabierać głosu na temat swojego zdrowia i dalszego udziału w „Świecie według Kiepskich”. Jego żona mówi natomiast wprost, że musiała wynająć dla niego opiekunkę jeszcze przed pandemią. Gdyby bowiem chciała sama zajmować się mężem, nie miałaby czasu na nic.

Krystyna Janda przyłapana na kłamstwie. Aktywista z Warszawy wszystko ujawnił

My oczywiście panu Kotysowi życzymy zdrowia, które przecież jest najważniejsze. Fani kultowego sitcomu woleliby oczywiście, by Marian Paździoch pojawiał się w nowych odcinkach. Będzie to jednak trudne do zrealizowania. Wiadomo przecież, jak wyniszczająca dla seniorów potrafi być szalejąca obecnie na świecie choroba.