Danuta Holecka jest chora? Niepokojące nagranie krąży po sieci

Danuta Holecka jest chora Wiadomości TVP

Najpopularniejsza prowadząca „Wiadomości TVP” jest chora? Niepokojące nagranie, którego bohaterką jest Danuta Holecka krąży po sieci. Pojawiły się porównania do schorzenia, na jakie cierpi Hillary Clinton.

Danuta Holecka od wielu lat prowadzi główny program informacyjny Telewizji Publicznej. Po raz pierwszy jednak zaobserwowaliśmy tak niepokojące zachowanie znanej prezenterki. Internauci obracają nagranie w żart, jednak sprawa może okazać się poważniejsza, niż komukolwiek mogłoby się wydawać.

Danuta Holecka jest chora? Oto nagranie, na którym widać objawy

Na razie w sieci mnożą się memy i żarty na temat tego, co zrobiła prowadząca „Wiadomości TVP”. Faktem jest jednak, że podobne objawy w poprzedniej kampanii prezydenckiej miała Hillary Clinton. Wówczas niekontrolowane tiki objawiały się na tle nerwowym.

Patryk Jaki przypomniał słowa Jandy o Polakach. Nie do wiary, że to powiedziała

Czyżby Danuta Holecka nie wytrzymywała natłoku stresu i ataków wymierzonych w jej osobę? To rzecz jasna stwierdzi lekarz. Natomiast należy zauważyć, że wspomniana wyżej kandydatka demokratów na prezydenta USA traciła kontrolę nad swoim ciałem i mimiką, gdy wokół niej działo się coś nieoczekiwanego, a także przeżywała stresujące sytuacje. To między innymi to nie pozwoliło jej zyskać zaufania sporej grupy Amerykanów w kampanii 2016 roku. Tutaj najwyraźniej Holecka chciała „zawadiacko” mrugnąć do swojego gościa podczas zadawania pytania związanego z Rosją. Jak bowiem wiadomo, o konotacje z tym właśnie krajem opozycja oskarża PiS.

Dziennikarka TVP najwyraźniej na kilka sekund straciła jednak kontrolę nad swoją mimiką:

Całość wygląda śmiesznie, jednak niekoniecznie jest efektem doskonałego nastroju Danuty Holeckiej. Nie jest wykluczone, że kobieta przestaje radzić sobie z presją, jaka jest wywierana na pracowników TVP. A prowadząca „Wiadomości” jest przecież na pierwszej linii frontu. To z jej twarzą utożsamia się cały przekaz Telewizji Publicznej, choć osobiście nie redaguje przecież informacji.

3 stycznia wybuchła bomba. Oto nazwiska kolejnych celebrytów zaszczepionych poza kolejnością