Julia Wieniawa pokazuje zdjęcia na których jest gruba! Nie wygląda na nich tak atrakcyjnie jak obecnie [ZDJĘCIA]

Julia Wieniawa podjęła wyzwanie i wzięła udział w internetowym challenge’u. Polega on na opublikowaniu zdjęcia z konkretnych momentów życia wybranych przez fanów. Celebrytka pokazała zdjęcie z czasów, gdy była najgrubsza i gdy była w najlepszej formie. Różnica jest powalająca!

Wieniawa pokazuje zdjęcia na których jest gruba!

Julia Wieniawa niewątpliwie jest obecnie najbardziej rozchwytywana gwiazdą polskiego show biznesu. Artystka nie boi się wyzwań, dlatego też postanowiła wziąć udział w internetowej zabawie „Pokaż zdjęcie, gdy…”. Zabawa cieszy się ogromnym zainteresowaniem i porwała już miliony użytkowników Instagrama. Polega ona na publikowaniu zdjęć z konkretnych sytuacji i momentów życia, ale tylko tych wskazanych przez obserwatorów.

Tym sposobem fani celebrytki mogli podejrzeć Julię Wieniawę między innymi w „najgrubszej” wersji, a nawet porównać jej figurę do czasów „najlepszej formy”, tuż po zakończeniu „Tańca z gwiazdami”.

Wieniawa leczy kaca i wrzuca zdjęcia na InstaStories

Julia w Nowy Rok postanowiła dołączyć do licznego grona odbiorców popularnej zabawy na Instagramie i zamieściła na InstaStories zdjęcia o które prosili internauci. Obserwatorzy poprosili Julię między innymi o zdjęcie z czasów, gdy była „najgrubsza”, ale także o takie, na którym była w najlepszej formie.

No dobra, dziś kac day, więc dołączam do challenge’u – oznajmiła Wieniawa. Nie wiedziałam, że ten fotograf przed telewizją to był paparazzi i machałam do niego kanapką – dodała.

Julia Wieniawa przyznaje, że najlepsza formę miała tuż po zakończeniu „Tańca z gwiazdami”, co niewątpliwie jest prawdą… wyglądała zjawiskowo!

Po TZG forma trzymała, ale już się z nią pożegnałam… święta, zamknięte siłownie – napisała Julia.