Małgorzata Socha skrytykowana przez internautów! Jak widać nie wszystkich obowiązuje „narodowa kwarantanna”

Choć w całym kraju obecnie obowiązuje narodowa kwarantanna, to nie wszyscy celebryci zdają sobie z tego sprawę. Małgorzata Socha wraz z dziećmi wybrała się na wypoczynek w góry. Fani aktorki są zdruzgotani! Jak można tak znieważyć rządowe zalecenia.

Małgorzata Socha wraz z rodzina wypoczywa obecnie w Zakopanem. Aktorka wrzuciła do sieci zdjęcia ze wspólnej zabawy z dziećmi. Przypomnijmy, że Socha jest mamą trójki pociech – siedmioletniej Zofii, trzyletniej Barbary i dwuletniego Stanisława.

Znalazłam śnieg, to musi być dobrze 👍👍👍- chwali się Małgorzata na Instagramie

Małgorzata Socha pod ostrzałem internautów

Jak wynika z informacji podawanych przez samych internautów, Małgorzata Socha wypoczywa w górach, a dokładnie w okolicach polany Kalatówki. Sama aktorka również nie kryje się z tym faktem, publikując zdjęcia z rodzinnych zabaw na śniegu. Celebrytka zamiesiła w mediach społecznościowych wpis z którego wynika, że pomimo wysiłku, bawi się wyśmienicie i korzysta z fakty, iż w górach spadło sporo śniegu.

Czasem Trzeba się napracować żeby potem było z górki … ale jaka satysfakcja- napisała Socha

Fani aktorki, jak to zazwyczaj bywa, zostali podzieleni na pół. Jedni gratulowali Małgorzacie wytrwałości i siły, by ciągnąc ciężkie sanie. Z kolei drudzy byli oburzeni, iż Małgorzata Socha zlekceważyła „narodową Kwarantanne” i wybrała się w góry, gdzie przecież stoki i hotele pozostają ciągle zamknięte.

Ale ludzie są słabi😂😂 maja problem ze siedzą na dupie a inni korzystają z możliwości i świetnie się bawią 😂😂😂 wspaniale, bawcie się i korzystajcie a innych niech krew zalewa 😂😂

Jak cudownie 🥰 Wspaniały śnieg. Gdzie tak ślicznie?

Kalatówki, służbowo… Chociaż… ojej, teraz już i służbowo nie można. Ale widać, że są wyjątki od zaleceń.

Polak nie popuści… Musi pokazać, jaki to zdolny i sprytny, i sobie poradzi nawet w czasie zakazów – pisali fani aktorki.

Małgorzata Socha nie odpowiada na zaczepki internautów, wiec nikt z nas nie wie gdzie konkretnie nocuje wraz ze swoja rodziną. Aczkolwiek jedno jest pewne – pomimo zamkniętych stoków i hoteli – świetnie się bawi i korzysta z uroków zimy na całego. Życzymy udanego wypoczynku.