3 stycznia wybuchła bomba. Oto nazwiska kolejnych celebrytów zaszczepionych poza kolejnością

Celebryci szczepionki bez kolejki Janda Pazura Bajor Tomasz Lis

Szczepienia celebrytów to w ostatnich dniach temat numer jeden w krajowych mediach. Jednakże 3 stycznia 2021 roku to dzień, w którym eksplodowała prawdziwa informacyjna bomba. Poznaliśmy bowiem nazwiska kolejnych gwiazd zaszczepionych poza kolejnością. Wśród nich jest bardzo znany dziennikarz polityczny?

Danuta Holecka z Wiadomości TVP jest hipokrytką? Co na to Jarosław Kaczyński?

Ogółem wokół tematu szczepień kłębią się kontrowersje. Jedni Polacy chcą przyjąć szczepionkę, inni nie. Jeszcze inni się nad tym wahają. Natomiast fakt, że zamiast medyków, jako pierwsi szczepieni są celebryci, oburzył znaczącą część opinii publicznej.

3 stycznia 2021: nowe informacje ws. szczepień celebrytów. Cezary Pazura i znany dziennikarz polityczny?

Zaczęło się od Krystyny Jandy i jej koleżanki Magdy Umer.  Teraz dosłownie lawinowo docierają do nas informacje o kolejnych gwiazdach, które przyjęły „nadprogramowe” szczepionki bez kolejki. Między innymi serwis JastrzabPost pisze o tym, że wśród nich jest Cezary Pazura. Ponadto Cezary Gmyz spekuluje o Tomaszu Lisie, który zdążył już wziąć w obronę „zdemaskowanych” celebrytów (więcej). Poniżej stan na 3 stycznia 2021 r.

Natalia Burdzanowska odnaleziona. Rodzice zamieścili emocjonalny wpis

Celebryci, którzy przyjęli szczepionki bez kolejki:

  • Krystyna Janda
  • Magda Umer
  • Wiktor Zborowski
  • Krzysztof Materna
  • Andrzej Seweryn
  • Maria Seweryn

Gwiazdy i dziennikarze, które prawdopodobnie zostały zaszczepione bez kolejki:

  • Cezary Pazura
  • Tomasz Lis
  • Michał Bajor
  • Edward Miszczak (potwierdzone)

Wszystko wskazuje na to, że w kolejnych dniach nazwisk będzie coraz więcej. Rząd jest wściekły w związku z wątpliwie wydolnym systemem rozdysponowywania szczepionek. W związku z tym premier Mateusz Morawiecki zarządził natychmiastową kontrolę w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (WUM). Zachodzi bowiem podejrzenie, że wiele znanych osób zaszczepiło się „po znajomości”. – Wszystko wskazuje na to, że w szpitalu WUM doszło do bardzo poważnego nadużycia polegającego na dopuszczeniu do grupy zero osób, które tam nie powinny się znaleźć. Nie można przejść obojętnie obok tej sytuacji – mówi rzecznik rządu Michał Dworczyk.

Krystyna Janda i Magda Umer odpierają zarzuty

Dziś Krystyna Janda opublikowała wpis, w którym odpiera zarzuty mówiące, że szczepionkę poza kolejką uzyskała dzięki posiadanym znajomościom. W podobnym tonie wypowiedziała się Magda Umer – piosenkarka, prywatnie znajoma Jandy.

Krystyna Janda odpowiedziała hejterom. Oto, dlaczego dostała szczepionkę

– Warszawski Uniwersytet Medyczny poinformował w czwartek, że z puli dodatkowych 450 dawek szczepionek, które niezależenie od etapu zerowego otrzymał od Agencji Rezerw Materiałowych i które musiały być wykorzystane do końca roku, zaszczepił m.in. 300 pracowników szpitali WUM, ale też grupę 150 osób z rodzin pracowników, pacjentów będących pod opieką szpitali WUM, a również 18 znanych osób ze świata kultury i sztuki, które zgodziły się zostać ambasadorami powszechnej akcji szczepień – przeczytaliśmy w oświadczeniu, które podała dalej m.in. Krystyna Janda. Wspomniana Umer przekonywała natomiast, że padła ofiarą prowokacji.

Bliscy drżą o Ryszarda Kotysa. Nowe informacje nie dają nadziei