Tarczyński wściekł się na wizji. Zaczął krzyczeć! „Wyłudzenie usługi medycznej” (WIDEO)

Dominik Tarczyński

Dominik Tarczyński to jeden z polityków, którzy zwykle dolewają oliwy do ognia. Udowodnił to podczas ostatniego programu „Strefa Starcia” w TVP Info. Przedstawiciel partii rządzącej komentował tam szczepienia celebrytów.

Sytuacja związana ze szczepieniami celebrytów na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym to dziś temat numer jeden we wszystkich polskich mediach. Prawdziwa burza ma miejsce również w mediach społecznościowych. Internauci twierdzą, że po tej sytuacji widać, iż w naszym społeczeństwie wciąż mamy równych i równiejszych.

Wśród osób związanych ze środowiskiem artystycznym i zaszczepionych poza kolejnością znaleźli się m.in. Krystyna Janda, Wiktor Zborowski, Krzysztof Materna, Edward Miszczak oraz Andrzej Seweryn i jego córka Maria. Więcej na ten temat przeczytają Państwo W TYM MIEJSCU.

Całą sytuację na antenie TVP Info skomentował polityk Prawa i Sprawiedliwości, Dominik Tarczyński. Przedstawiciel partii rządzącej wściekł się i stwierdził, że celebryci doprowadzili do wyłudzenia usługi medycznej.

Dominik Tarczyński się wściekł! Zaczął krzyczeć na wizji

„Mamy do czynienia z rozporządzeniem ministra. Rozporządzeniem, czyli aktem prawnym” – mówi na początku swojej wypowiedzi dotyczącej szczepień celebrytów Dominik Tarczyński. Polityk dodał również, że w przypadku wspomnianej sytuacji doszło do „wyłudzenia usługi medycznej”.

„Mamy do czynienia z działalnością nielegalną” – podkreślił Dominik Tarczyński. Wypowiedź przedstawiciela PiS przerwał polityk PSL-u. To jedynie rozwścieczyło Tarczyńskiego, który wyraźnie się poirytował. „Czy w ZSL-u macie taką kulturę debaty i dyskusji, czy tylko przekrzykiwania?” – zapytał pokrzykując.

Wypowiedź Tarczyńskiego odbiła się oczywiście szerokim echem. „Nas jest ponad 38 mln. Zawsze ktoś będzie szczepiony jako pierwszy a inny jako ostatni. O co ten raban. Pierwsi powinni być szczepieni ci bezpośrednio narażeni i ich rodziny, kto powinien być zaszczepiony ostatni?” – zapytał jeden z internautów. „A może wyłudzenie, a raczej nakłonienie grupy znanych osób, aby stały się przykładem dla innych, i zgodziły się na szczepienie jako pierwsze” – dodał.

źródło: TVP Info