wPolityce: Mariusz Walter zaszczepiony poza kolejnością. Internet zawrzał! (KOMENTARZE)

Mariusz Walter

Serwis wPolityce.pl podał kolejną informację dotyczącą szczepień celebrytów. Okazało się bowiem, że poza kolejnością preparat przyjął na WUM… Mariusz Walter, jeden z założycieli TVN. Ten news odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych.

W sobotę media obiegła informacja, że jedną z osób zaszczepionych poza kolejnością w WUM jest dyrektor programowy Edward Miszczak. Potwierdził to zresztą sam zainteresowany, który udzielił wywiadu „Faktom”.

„Zostałem powiadomiony przez szpital, w którym kiedyś byłem leczony, że jest możliwość wzięcia szczepionki pod warunkiem, że stawie się w ciągu godziny. Mam 65 lat i zdecydowałem się skorzystać, będąc przekonanym, że to części akcji promującej” – powiedział Edward Miszczak.

Okazuje się jednak, że to nie jedyna osoba związana z TVN, która przyjęła preparat. Zaszczepił się również jeden z założycieli tej stacji, Mariusz Walter. „Wśród zaszczepionych na WUM był Mariusz Walter, założyciel TVN” – ustalił portal wPolityce.pl. Sam zainteresowany do sprawy się nie odniósł. „Nie dementuję, nie potwierdzam” – stwierdził.

Mariusz Walter zaszczepiony na WUM. W sieci setki komentarzy

Informacja, którą opublikował serwis wPolityce.pl rozgrzała Twitter do czerwoności. Na tym portalu społecznościowym zaroiło się od komentarzy, w których internauci wyrażali swoją frustrację całą sytuacją.

Podobnych wpisów było oczywiście znacznie więcej. Wystarczy wpisać słowo kluczowe „Walter” i oddać się lekturze…