Jarosław Jakimowicz parodiuje Jandę w TVP. „Uczesałem się jak ona” (WIDEO)

Jarosław Jakimowicz

Wywiad Krystyny Jandy dla TVN24 odbił się szerokim echem w przestrzeni publicznej. Co ciekawe, doczekał się już nawet… swoich parodii. Autorem jednej z nich jest współpracujący z TVP aktor, Jarosław Jakimowicz.

W rozmowie z TVN24 Krystyna Janda komentowała sprawę szczepień celebrytów. Przyznała w niej m.in., że to ona przekazała rektorowi WUM listę osób ze świata kultury, które chciałyby przyjąć preparat.

„Ja myślę, że wszystko wynika z jakiegoś bałaganu organizacyjnego, ponieważ najpierw z nami rozmawiano na temat promocji szczepień” – tłumaczyła aktorka. „Mieliśmy być szczepieni po medykach, to znaczy powiedziano nam, że prawdopodobnie gdzieś koło połowy lutego będziemy szczepieni” – dodawała.

Ekspresja Jandy, która udzielała odpowiedzi na pytania bardzo emocjonalnie, stała się obiektem drwi. Niektórzy postanowili nawet sparodiować aktorkę. W tym gronie znalazł się inny aktor, współpracujący z TVP, Jarosław Jakimowicz. Mężczyzna kpił z Jandy podczas jednego z programów stacji TVP Info.

Jarosław Jakimowicz parodiuje Jandę w TVP

Podczas łączenia z Jakimowiczem sam zainteresowany przyznał, że „uczesał się na Krystynę Jandę”. I faktycznie, fryzura aktora, który na codzień może pochwalić się bujną czupryną, była stylizowana na Jandę. Po chwili Jakimowicz zaczął parodiować ruchy dyrektorki Och-Teatru. „Nie, nie” – udawał aktorkę. „Zadzwonili, poszłam, zrobiłam” – kontynuował przy uciesze pozostałych uczestników programu.

Fragment wypowiedzi Jakimowicza trafił na Twittera, a tam w obroty wzięli go bezlitośni internauci. Aktorowi, znanemu przede wszystki z roli w „Młodych Wilkach”, nieco się oberwało.

źródło: Twitter/Grzegorz Kot, TVP Info