Ziemkiewicz boleśnie zadrwił z Jandy i Piotra Kraśko. „Morda w kubeł, chamie”

Rafał Ziemkiewicz
Fot. YouTube/Telewizja Republika

Rafał Ziemkiewicz nie ma litości dla Krystyny Jandy, a przy okazji również z Piotra Kraśko. Publicysta zamieścił wpis na Twitterze, w którym boleśnie zadrwił z aktorki i dziennikarza TVN.

Krystyna Janda gościła na antenie TVN24, gdzie rozmawiała z Piotrem Kraśko na temat medialnej zawieruchy dotyczącej szczepień celebrytów. „Ja myślę, że wszystko wynika z jakiegoś bałaganu organizacyjnego, ponieważ najpierw z nami rozmawiano na temat promocji szczepień” – tłumaczyła aktorka.

„Mieliśmy być szczepieni po medykach, to znaczy powiedziano nam, że prawdopodobnie gdzieś koło połowy lutego będziemy szczepieni” – dodawała. Więcej na ten temat pisaliśmy m.in. W TYM MIEJSCU.

Podczas rozmowy doszło do nietypowego zdarzenia. W pewnym momencie wypowiedź Jandy przerwał prowadzący Piotr Kraśko, który wypowiedział następujące, zdumiewające dla części widzów słowa. Zresztą, zobaczcie sami:

Rafał Ziemkiewicz boleśnie zadrwił z Jandy i Kraśki

Wypowiedź Piotra Kraśko błyskawicznie obiegła media. Pojawiło się na ten temat wiele komentarzy.

Całą sprawę skomentował również publicysta, Rafał Ziemkiewicz, który zamieścił kąśliwy wpis na Twitterze. Zadrwił w nim zarówno z Jandy, jak i prowadzącego rozmowę dziennikarza TVN. Ziemkiewicz, swoim zwyczajem, „nie brał jeńców”. „I w ogóle, jak nie masz Złotej Palmy, to morda w kubeł, chamie” – napisał publicysta, który przy okazji zaprosił na swój cykliczny program na YouTube.

„Celnie. Wściekły jestem jak bez mrugnięcia okiem, publicznie kręcą i ściemniają. Pełno głosów opozycyjnych influencer-ów i dziennikarzy, którzy są poruszeni podłymi atakami na Krysię Jandę z krewnymi i znajomymi. Oni nic nadal nie rozumieją…” – odpisał mu jeden z internautów.