Jakimowicz złożył życzenia z okazji święta Trzech Króli. Takich reakcji się nie spodziewał

Jarosław Jakimowicz
Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz znalazł się ostatniu na celowniku internautów. Chodzi m.in. o jego parodię zachowania Krystyny Jandy, którą wykonał podczas programu „Jedziemy” emitowanego na antenie TVP Info. Aktor zebrał żniwo swojej satyry czytając komentarze pod życzeniami, które złożył na swoim Facebooku z okazji święta Trzech Króli.

W rozmowie z TVN24 Krystyna Janda komentowała sprawę szczepień celebrytów. Przyznała w niej m.in., że to ona przekazała rektorowi WUM listę osób ze świata kultury, które chciałyby przyjąć preparat. Zachowywała się przy tym bardzo eksersyjnie, co nie umknęło uwadze Jarosława Jakimowicza. Aktor postanowił zakpić z niej podczas programu „Jedziemy” emitowanego na antenie TVP Info.

„Nie, nie” – udawał aktorkę Jarosław Jakimowicz. „Zadzwonili, poszłam, zrobiłam” – kontynuował przy uciesze pozostałych uczestników programu. Więcej na ten temat pisaliśmy W TYM MIEJSCU.

Niedługo później, w dzień święta Trzech Króli, Jakimowicz postanowił złożyć życzenia za pośrednictwem Facebooka. Poniósł jednak konsekwencje swojego wcześniejszego zachowania, ponieważ pod wpisem aktora zaroiło się od krytycznych, a niekiedy wręcz obraźliwych komentarzy.

Jarosław Jakimowicz złożył życzenia. Takich reakcji raczej się nie spodziewał

„Niech Trzej Królowie obdarują Wszystkich Wiarą, Nadzieją i Miłością” – napisał Jakimowicz w opisie załączonego na profilu społecznościowym zdjęcia.

Jakimowicz zapewne nie spodziewał się tego, że zwykłe życzenia wywołąją tyle kontrowersji. Pod wpisem zaroiło się bowiem od obraźliwych pod adresem aktora komentarzy. „Niech trzej królowie obdarują cie rozumem, którego jak widać ci brakuje” – napisał jeden z internautów. „Jandzie dzbanie, to ty możesz co najwyżej buciki wypastować. Ale czego nie zrobi się dla kasy prawda?” – napisał kolejny.

„Świetna rola w Młodych Wilkach! I to by było na tyle – bardzo nisko Pan upadł. To co wyprawiasz człowieku jest strasznie żenujące. Polecam odrobinę refleksji” – ocenił Pan Gniewomir. „Szczególnie Ciebie niech obdarują, bo jesteś jedną z kilku odrażających postaci tego pseudo reżimu pisowskiego” – podsumował internauta Marcin.

Jakimowicz chyba przywykł do podobnego hejtu, ponieważ wpisów internautów nie komentował.

źródło: Facebook/Jarosław Jakimowicz