Różalski komentuje zamieszki w USA. Facebook skasuje wpis? „Przestępcy o kolorze skóry…”

Różalski

Marcin Różalski komentuje zamieszki w USA. Były zawodnik MMA odniósł się do tragicznego zdarzenia, do którego doszło w Kapitolu. Postrzelona kobieta zmarła. „Różal” porównał tę sytuację do sprawy związanej ze śmiercią George’a Floyda.

Jedna z kobiet, które uczestniczyły w zamieszkach w Kapitolu została postrzelona, a następnie, w wyniku odniesionych ran, zmarła. Amerykańskie media podają, że kobieta to Ashli Babbitt z San Diego. 35-latka była weteranką, od 14 lat służyła w amerykańskich siłach powietrznych USA. Była gorącą zwolenniczką Donalda Trumpa.

Tuż przed szturmem Kapitolu, który zakończył się jej śmiercią, napisała na Twitterze: „Nikt nas nie powstrzyma. Mogą próbować, próbować i próbować, ale burza nadciąga i spadnie na DC w przeciągu 24 godzin. Po ciemnościach – jasność”.

Głos w całej sprawie zabrał Marcin Różalski. Były zawodnik MMA zamieścił tak kontrowersyjny wpis, że niewykluczone, iż niebawem zostanie skasowany z Facebooka.

Marcin Różalski komentuje zamieszki w USA. Facebook skasuje wpis?

Różalski już we wstępie swojego wpisu nie bawi się w dyplomację. Całą sytuacją zestawia bowiem ze sprawą George’a Floyda. „Ku..a widzisz i nie grzmisz trzeba by napisać.Kolejny znak zapytania,który mi banie przyciska.Jako prawie 51 stan pewnego kraju bardzo się większość tych chcących być fajnymi obruszyła,gdy podczas interwencji milicji kilka miesięcy temu zgasło światło przestępcy o kolorze skóry spieczonego tosta.Pomijam już temat,że gdy zabito Igora we Wrocławiu Ci sami fajni siedzieli cicho na pi…h” – napisał były fighter KSW (pisownia oryginalna).

„Ileż było czarnych awatarów,łaczenia się w bólu z typem,który paradoksalnie był udokumentownym patusem,a awantury,plądrowanie wszystkiego,oraz ogólny bunt przeszedł wszystko.Otóż w matce 51 stanu wczoraj była awantura w ważnym budynku.Naturalnie było to też nielegalne zajście.Podczas zajścia postrzelona,a w wyniku postrzału zmarła biała Kobieta.Tam zabił funkcjonariusz i tutaj też.Tam interwencja przy przestępstwie i tu też.Tam patus robiący zło,tu Kobieta broniąca Swoich przekonań patriotycznych i niewierząca w prawilność wyborów.Tu i tu śmierć” – tłumaczy Marcin Różalski i zestawia obydwie sytuacje.

„Teraz moje pytanie,czy ktoś może mi odpowiedzieć ile sklepów,samochodów,domów zostało spalonych i zniszczonych w związku z tą tragedią?Ile tych fajnych gwiazdek wystawiło białe tła,a może feministki broniące praw Kobiet coś rykną?W końcu Kobieta,biała,a na dodatek Żołnierz” – kończy (pisownia oryginalna).