Jakimowicz gra na gitarze, Ogórek tańczy. Widzowie przecierają oczy ze zdumienia (WIDEO)

Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz to ostatnio jedna z „najgorętszych” postaci w świecie polskich mediów. Wszystko za sprawą parodii Krystyny Jandy, którą wykonał na antenie TVP Info. Ostatnio aktor jednak przebił samego siebie.

Niedawno na łamach otopress.pl informowaliśmy o zachowaniu Jarosława Jakimowicza, który sparodiował Krystynę Jandę na antenie TVP Info. Aktor drwił wówczas z jej wypowiedzi dla TVN24 dotyczącej szczepień.„Nie, nie” – udawał aktorkę Jarosław Jakimowicz. „Zadzwonili, poszłam, zrobiłam” – kontynuował przy uciesze pozostałych uczestników programu. Więcej na ten temat pisaliśmy W TYM MIEJSCU.

Teraz aktor, który od dłuższego współpracuje z TVP Info, znów dolał oliwy do ognia. W sieci pojawiło się nagranie, na którym Jarosław Jakimowicz oraz Magdalena Ogórek nieźle bawią się podczas jednego z programów.

Film wzbudził ogromne kontrowersje i wywołał mnóstwo komentarzy. Zarówno Jakimowiczowi, jak i Magdalenie Ogórek mocno się oberwało.

Jarosław Jakimowicz znów dolał oliwy do ognia. Na wizji grał na gitarze

Na udostępnionym w sieci nagraniu widać, jak Jarosław Jakimowicz, w trakcie programu TVP Info, chwyta gitarę i zaczyna na niej grać. Towarzysząca mu Magdalena Ogórek nie pozostaje dłużna i… rozpoczyna taniec. Zresztą, zobaczcie sami.

Pod filmem błyskawicznie zaroiło się od komentarzy. Głos zabrał m.in. dziennikarz Onetu, Janusz Schwertner. „No trudno, kolejne dwa miliardy poszły (zamiast na ochronę zdrowia), ale przynajmniej fajni, zdolni dziennikarze mogą się nieźle wybawić :)” – napisał na swoim profilu społecznościowym w serwisie Twitter.

Na wpis Schwertnera zareagowali internauci, którzy zestawiali zachowaniem Jakimowicza z show Filipa Chajzera.

A Wam jak się podobało? 🙂