Żak ucieszył swoich fanów. Wystarczył wpis na FB, padło też pytanie o „Miodowe Lata”

Cezary Żak
Cezary Żak

Cezary Żak ucieszył swoich licznych fanów. Wystarczył jeden wpis, który aktor opublikował na swoim profilu społecznościowym w serwisie Facebook.

Cezary Żak to jeden z bardziej lubianych polskich aktorów. Popularność zawdzięcza przede wszystkim swojej roli w kultowym serialu „Miodowe Lata”, w którym wcielił się w rolę tramwajarza Karola Krawczyka. Widzowie cenią go także za odgrywanie postaci wójta oraz księdza w serialu „Ranczo”.

Żak cały czas gra również w teatrze, a do momentu gdy można było je odwiedzać, sztuki z jego udziałem budziły ogromne zainteresowanie. Teraz, ze względu na pandemię teatry są zamknięte, jednak aktor za pośrednictwem Facebooka przekazał fanom bardzo dobrą nowinę.

Gwiazdor opublikował na swoim Facebooku wpis, który ucieszył jego sympatyków. Dali temu zresztą wyraz w komentarzach.

Cezary Żak ucieszył swoich fanów. Wystarczył jeden wpis

Za pośrednictwem profilu społecznościowego Cezary Żak poinformował fanów o wznowieniu prób do sztuki „Dziewczyna z pociągu”. Aktor dołączył do wpisu na zdjęcie, na którym widać zarówno jego, jak i kolegów po fachu. Wśród nich m.in. Janusza Chabiora i Leszka Lichotę.

Żak przyznaje, że próby, ze względu na obostrzenia pandemiczne, odbywają się w reżimie sanitarnym. „Wznowiliśmy próby do „Dziewczyna z pociągu” oczywiście w reżimie sanitarnym” – napisał Cezary Żak.

Aktor dodaje, że zamknięta premiera sztuki zaplanowana jest na 11 lutego. Żak wierzy jednak, że już niebawem na deskach Och-Teatru będą mogli obejrzeć widzowie. „Zamknięta premiera 11 lutego, a potem mam nadzieję już z publicznością. Szczegóły na ochteatr.com.pl” – przyznaje aktor.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy. Niektóre z nich dotyczyły… „Miodowych Lat”. „Jak skończy się koronawirus, to mam nadzieje, że zrobicie remake Miodowych Lat, po to aby i nasze pokolenie miało możliwość zobaczenia tego zajebistego serialu na żywo” – napisała jedna z internautek.

Doskonała obsada, serdecznie pozdrawiam naszych artystów” – dorzucił z kolei pan Mariusz.

My również trzymamy kciuki i liczymy na to, że już w najbliższym czasie będziemy mogli odwiedzić teatry!