Jacek Sasin na izolacji. Pokazał, jaką książkę czyta i wywołał burzę w sieci (FOTO)

Jacek Sasin

Jacek Sasin chory na Covid-19. Taka informacja obiegł dziś media. Głos zabrał również sam zainteresowany, który zamieścił kontrowersyjny wpis w serwisie społecznościowym Twitter.

Dziś media obiegła informacja o zakażeniu Jacka Sasina koronawirusem. „Wicepremier Jacek Sasin zarażony koronawirusem. Jego stan jest dobry, nie ma większych objawów. Wicepremier pracuje zdalnie z domu” – napisano na Twitterze radia RMF FM.

Niedługo później głos zabrał rzecznik Ministerstwa Aktywów Państwowych Karol Manys. Przedstawiciel resortu zdradził, w jakim stanie znajduje się polityk Prawa i Sprawiedliwości. „Wicepremier Jacek Sasin ma pozytywny wynik na Covid-19, ale czuje się dobrze” – powiedział.

Jacek Sasin na izolacji. Polityk wywoła burzę jednym zdjęciem

Po kilku godzinach od informacji o zakażeniu koronawirusem głos zabrał sam zainteresowany. Sasin zamieścił bowiem wpis w serwisie społecznościowym Twitter, do którego dołączył zdjęcie. Nie spodziewał się jednak, że jego wpis wywoła prawdziwą burzę.

„Mam nadzieję, że za 10 dni będę zdrowy. Dziękuję za wszystkie dobre słowa. Póki co jest więcej czasu na zaległą lekturę…” – napisał Sasin. Do swojego wpisu dołączył fotografię, na której widać książkę pt. „Paradoks euro – jak wyjść z pułapki wspólnej waluty?”.

Pod wpisem z miejsca zaroiło się od komentarzy. „Polecam przeczytać Konstytucję i Kodeks karny” – napisała jedna z internautek. Co ciekawe, wpis zamieścił nawet… Tomasz Lis. Dziennikarz, który nie pała sympatią do PiS życzył wicepremierowi dużo zdrowia.

„Jeśli mogę polecić Panu pewien typ książek, to polecam te o gospodarowaniu pieniędzmi. Może wtedy już nigdy nie wyrzuci Pan w błoto 70baniek. Albo nauczy się je oddać. Tak czy inaczej zdrowia i to dużo. W końcu chorych Was rozliczać nie będą” – podsumowała jedna z internautek.