Najnowsze informacje ws. Milika! Nagły zwrot akcji

Arkadiusz Milik

Transferowa saga wokół Arkadiusza Milika przypomina prawdziwy rollercoaster. Każdego dnia otrzymujemy bowiem nowe informacje w całej sprawie. Nie inaczej jest dziś. Tym razem najnowsze wieści płyną ze strony włoskiej La Gazetta dello Sport.

„Włoscy dziennikarza informują, że włodarz SSC Napoli miał zmienić zdanie ws. kwoty odstępnego, której żąda za swojego snajpera. Z 15 milionów w europejskiej walucie zszedł bowiem do 10! Oznacza to, że szanse na transfer Polaka wzrastają” – pisaliśmy wczoraj na otopress.pl (więcej TUTAJ).

Informowaliśmy również, że 10 milionów za Milika gotowy jest wyłożyć Olympique Marsylia. Francuzi chcieliby zbudować zespół wokół naszego rodaka, a on dzięki temu mógłby przygotować się do zbliżającego się Euro. Niedługo później w mediach gruchnęła jednak informacja, że Arkadiusz Milik miał… odrzucić ofertę zespołu z Ligue 1.

Dziś zgoła odmienne informacje podaje jednak włoska La Gazetta dello Sport, której dziennikarze piszą o kolejnym zwrocie akcji. Naprawdę można się pogubić, ale tym razem są to dobre wieści dla fanów Milika i polskiej reprezentacji.

Arkadiusz Milik jednak odejdzie z Napoli. Włoscy dziennikarze są pewni

La Gazetta dello Sport podaje, że Arkadiusz Milik jednak przeniesie się do Olympique Marsylia. „W najbliższych godzinach dyrektorzy sportowi Napoli i Marsylii spotkają się w celu zamknięcia transferu Milika. Oferta OM wynosi 10 mln euro + 5 mln w bonusach. Milik dał zielone światło na przenosiny do OM – wie, że to jedyna opcja, żeby jechać na ME, co jest jego celem” – piszą włoscy dziennikarze.

Internauci są już jednak totalnie skonsternowani i… zwyczajnie żartują z całego zamieszania. Świadczy o tym wpis jednego z nich.