PiS ogłosiło wielki sukces. Opozycję wbiło w ziemię, czegoś takiego nie było od lat

PiS Jarosław Kaczyński sukces bezrobocie

Polityka PiS jednym się podoba, innym wręcz przeciwnie. Faktem jest jednak, że ludziom Jarosława Kaczyńskiego – jeszcze podczas 1. kadencji – udało się dokonać wielu rzeczy, których obecna opozycja nie zdołała osiągnąć przez 8 lat swoich rządów. 

Poszczególne ugrupowania, przed każdymi wyborami, składają obietnice dotyczące zgoła podobnych rzeczy. Nie tylko kwestii światopoglądowych, stricte politycznych, ale i gospodarczych. Jednym z najczęściej poruszanych tematów jest bezrobocie

Borys Budka zszokował strajkujące Polki. Tych słów o aborcji mu nie zapomną

Kaczyński znów triumfuje, PiS może obwieścić kolejny sukces

Politycy Prawa i Sprawiedliwości skomentowali sobotnie wypowiedzi liderów Platformy Obywatelskiej. Przy okazji otrzymaliśmy małe podsumowanie 2020 roku w wykonaniu rządu Zjednoczonej Prawicy. Przedstawiciele obozu rządzącego odnieśli się w ten sposób do ataków ze strony głównej partii opozycyjnej. I tak poseł PiS – Robert Gontarz – przypomniał niewiarygodne dane dotyczące spadku poziomu bezrobocia w naszym kraju. 

Parlamentarzysta zaznaczył to, co oczywiste, czyli fakt, że ubiegły rok – z wiadomych względów – był bardzo trudny nie tylko dla Polski. Mieliśmy (i wciąż mamy) przecież do czynienia z globalnym kryzysem. Mimo tego bezrobocie w Polsce… wciąż spadało. I to naprawdę znacząco!

– Mimo tego (kryzysu – red.), bezrobocie spadło do roku 2020 o ponad 1/3, co oznacza, że dużo więcej osób ma prace. Tarcze finansowe zdały egzamin – oznajmił poseł Gontarz.

  1. Agata Młynarska we łzach. Nagła tragedia wstrząsnęła dziennikarką
  2. Media podały dramatyczne wieści. Jurek Owsiak załamany
  3. Ziemkiewicz śmieje się z Budki. Zwraca uwagę, gdzie ustawiono go podczas konferencji