Ona naprawdę tak mieszka?! Zdjęcia wnętrza domu Chylińskiej zszokowały Polaków

Agnieszka Chylińska dom zdjęcia

Agnieszka Chylińska – znana wokalistka i wieloletnia gwiazda TVN – nie mieszka w wielkich luksusach. Jak się okazało, jej dom przypomina wiele „zwykłych” polskich domów, które powstawały jeszcze w poprzednim ustroju. „Super Express” zamieścił zdjęcia, na których widać, że dom Chylińskiej to nie jest typowy, celebrycki apartament. 

Jak mieszka Agnieszka Chylińska? Ci, którzy nie widzieli zdjęć z wnętrza domu celebrytki zapewne zgadywaliby, że w wykończonym na śnieżnobiało, lśniącym i niezwykle drogim apartamencie. Nic z tych rzeczy. Chylińska to nie Kuba Wojewódzki, który często chwali się drogimi i na maksa komfortowymi nieruchomościami w Warszawie czy Gdyni.

Nie żyje młoda i śliczna gwiazda "M jak miłość". Tragiczne wiadomości

Dom Agnieszki Chylińskiej. Te zdjęcia zaskoczą wielu

Otóż na fotografiach (wiele z nich jest zrzutem ekranu z zapisów wideo) opublikowanych przez tabloid można zauważyć, że dom Agnieszki Chylińskiej nie należy do luksusowych. Ba! Zapewne wiele osób czytających ten artykuł może pochwalić się znacznie bardziej efektownymi wnętrzami. Galeria zdjęć poniżej – kliknij „następny” aby zobaczyć więcej zdjęć.

Dom Agnieszki Chylińskiej - ZDJĘCIE 1

Monika Zamachowska przekazała dramatyczne informacje o stanie zdrowia swojego męża. Nie jest dobrze

Lech Wałęsa załamany, opublikował dramatyczny wpis. "To muszą zbadać lekarze"
Zrozpaczona Katarzyna Dowbor przekazała tragiczną wiadomość. Nie żyje Wojtek

Wręcz nienaturalnie dużo obrazków na ścianie. Niezbyt „ogarnięte” pomieszczenie, a także mnóstwo rzeczy wepchniętych w niekoniecznie przeznaczone do tego miejsca. To aspekty, które od razu rzucają się w oczy.

Usprawiedliwieniem dla artystki jest jednak fakt posiadania dzieci. To głównie do nich należą liczne porozrzucane przedmioty walające się po mieszkaniu. Znacznie większy porządek Agnieszka Chylińska ma w swojej sypialni, gdzie w końcu może znaleźć czas na siebie. Na jednym ze zdjęć widać zresztą, że w tym akurat pomieszczeniu panuje harmonia, a piosenkarka lubi na przykład poddawać się tam lekturze przy kubku gorącej kawy lub herbaty.

Koszmarne wiadomości od syna Michała Wiśniewskiego. Straszny wypadek, potrzebna jest pilna pomoc "Ma stłuczony pień mózgu"
21-letni Łukasz W. brutalnie zgwałcił i skatował 82-latkę. W ciężkim stanie przewieziono ją do szpitala, wstrząsające wiadomości