Hit w Biedronce. Po jeden produkt ustawiają się kolejki, aż -50 procent

Biedronka promocja minus 50 procent

Na nowy tydzień sieć dyskontów Biedronka przygotowała prawdziwy hit. W Jeronimo Martins ewidentnie wiedzą, jak dogadzać Polakom i jakie produkty przeceniać, by przyciągnąć jak najwięcej klientów w kraju nad Wisłą. Tym razem znów mamy do czynienia z cięciem cen aż o minus 50 procent. 

Jak wiadomo, Biedronka od lat kusi Polaków cotygodniowymi promocjami. Zwykle są one okazjonalne, dostosowane do trwającego właśnie okresu w roku. Teraz powraca sezon na… mandarynki. To owoce, którymi Polacy zajadają się szczególnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Teraz jednak jest niepowtarzalna okazja, by nabyć te egzotyczne owoce w Biedronce dosłownie za półdarmo. 

Promocje w Biedronce na poniedziałek 15 lutego 2021 – minus 50 procent. Nie tylko mandarynki

Nie ma żartów. Tym razem Biedronka znów ucina cenę hitowego produktu o połowę, przez co ta robi się wręcz śmieszna. Po wejściu na oficjalną stronę sieci dyskontów atakuje nas sporych rozmiarów baner, przedstawiający piękne i dojrzałe owoce mandarynki. Na nim – dobra wiadomość. W tym tygodniu kupimy je za pół ceny. 

Ona naprawdę tak mieszka?! Zdjęcia wnętrza domu Chylińskiej zszokowały Polaków

Tak jak wspominamy wyżej, taniej o połowę kupimy mandarynki. To jednak nie koniec tak atrakcyjnych promocji w sieci Biedronka. Winogrono różowe dostaniemy za… 47 proc. wartości. Warto pamiętać, że oferta dotyczy posiadaczy karty Moja Biedronka.

Biedronka minus 50 procent

Podobna sytuacja w reszcie działu Warzywa i Owoce. Pomidory – -33%. Borówka amerykańska – -41% (9,99 zł zamiast 16,99 zł). Bez wątpienia wspomniane produkty szybko znajdą nabywców. Zwłaszcza, że wraz z upływem kolejnych miesięcy takie owoce jak mandarynki będą tylko lepsze.

Joanna Jędrzejczyk będzie pracować w TVP. Fani nie dowierzają, w jakiej roli