Joanna Jędrzejczyk będzie pracować w TVP. Fani nie dowierzają, w jakiej roli

Joanna Jędrzejczyk TVP

Światowej sławy zawodniczka MMA – Joanna Jędrzejczyk – będzie pracować w TVP. Oczywiście gdy to ogłosiła, od razu uaktywniły się tysiące hejterów. W efekcie sportsmenka usunęła wpis, w którym pochwaliła się zatrudnieniem w telewizji przy Woronicza.

Joanna Jędrzejczyk jest sławna nie tylko w Polsce, ale na całym świecie – szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Jest bardzo utytułowaną i cenioną fighterką. Do tej pory w Polsce miała niemal samych fanów. Teraz jednak się to zmienia, przez… politykę. 

Joanna Jędrzejczyk w TVP. Już wiosną zobaczymy ją na ekranach

Zawodniczka MMA postanowiła bowiem przyjąć ofertę pracy w TVP. To – z oczywistych względów – bardzo nie spodobało się bardzo znaczącej części fanów Joanny. Zarzucają jej „pójście na współpracę” z propagandową telewizją rządową. Jak na takie zarzuty reaguje sama zainteresowana? 

Otóż Joanna Jędrzejczyk co prawda usunęła swój wpis, w którym pochwaliła się nowym miejscem pracy. Zwróciła się jednak również do hejtujących ją rodaków.

„Stop manipulacjom mediów! Koniec z plotkami i czarnym pr-em!”– napisała Jędrzejczyk. Dodała, że będzie jurorką w dużym show TVP. „Bardzo się cieszę na to nowe wyzwanie i już nie mogę się doczekać. Będzie się działo tej wiosny” – skwitowała. To kolejna osoba publiczna – po m.in. Zenku Martyniuku – która jest w Polsce stygmatyzowana tylko przez wzgląd na współpracę z Telewizją Publiczną. 

Lech Wałęsa załamany, opublikował dramatyczny wpis. "To muszą zbadać lekarze"