Zrozpaczona Katarzyna Dowbor przekazała tragiczną wiadomość. Nie żyje Wojtek

Katarzyna Dowbor, "Nasz nowy dom", Polsat
Katarzyna Dowbor, "Nasz nowy dom", Polsat

Katarzyna Dowbor od ośmiu lat prowadzi program „Nasz nowy dom”, który zmienia życie najbardziej potrzebujących rodzin. Prezenterka bardzo angażuje się w ich życie także poza programem. Dziś przekazała kolejną, tragiczną wiadomość. Nie żyje Wojtek. 

Niedawno Katarzyna Dowbor poinformowała o śmierci jeden z uczestniczek programu „Nasz nowy dom”. Pani Irena, która całe życie pracowała jako lekarz, zaniedbywała swoje zdrowie w trosce o innych. Była po dwóch udarach i zawale serca. Mieszkała z córką Anną i dwojgiem dzieci w niewielkim mieszkaniu na warszawskiej Woli. Kobietą zajęła się córka, której największym marzeniem było, by przystosować mieszkanie do niepełnosprawności mamy.

Ona naprawdę tak mieszka?! Zdjęcia wnętrza domu Chylińskiej zszokowały Polaków

– Zostałam kapitanem na tym statku i w związku z tym muszę mierzyć się z tą rzeczywistością i zachowywać spokój. Mimo, że statek tonie, nie wolno siać paniki. Chciałabym, żeby mieszkanie było bardziej funkcjonalne dla mamy, żeby mogła troszeczkę więcej uczestniczyć w życiu rodzinnym – mówiła w programie córka pani Ireny.

Katarzyna Dowbor poinformowała, że kilka tygodni po emisji odcinka programu „Nasz nowy dom”, pani Irena zmarła.

– Obejrzeliście Państwo właśnie nowy odcinek programu @nasznowydom. Niestety, kilka tygodni po zakończeniu remontu bohaterka odcinka – pani Irena – zmarła. Jesteśmy zaszczyceni tym, że mogliśmy ją spotkać i że dane nam było – choć na parę tygodni – uczynić Jej życie trochę lepszym – napisała Katarzyna Dowbor.

Koszmarne wiadomości od syna Michała Wiśniewskiego. Straszny wypadek, potrzebna jest pilna pomoc "Ma stłuczony pień mózgu"

Zrozpaczona Katarzyna Dowbor przekazała kolejne tragiczne wiadomości. Nie żyje Wojtek

Dziś Katarzyna Dowbor przekazała kolejne, tragiczne wiadomości o śmierci następnego uczestnika programu „Nasz nowy dom”. Pan Wojtek, którego historię poznaliśmy w 12. sezonie programu, zmarł. Jego postać zapadła w pamięci widzów telewizji Polsat. Pan Wojtek przez lata zmagał się z miażdżycą, przez którą amputowano mu obie nogi.

Monika Zamachowska przekazała dramatyczne informacje o stanie zdrowia swojego męża. Nie jest dobrze

Wielokrotnie przeżył zawał serca, a w jego sercu wstawiono rozrusznik. Mieszkał w tragicznych warunkach, a pomoc Katarzyny Dowbor i jej ekipy okazała się nieoceniona. Ostatnie dni swojego życia spędził w przepięknie wyremontowanym domu.

Katarzyna Dowbor we wpisie na Instagramie, podzieliła się tragiczną wiadomością z fanami. Gwiazda telewizji Polsat złożyła kondolencje rodzinie zmarłego.

– Drodzy, niestety mam dla Was kolejną bardzo smutną wiadomość. Zmarł Pan Wojtek z Wąsewa, bohater 138. odcinka programu „Nasz Nowy Dom”. Pan Wojtek był świetnym tatą i dobrym mężem. Bardzo kochał swoją rodzinę… córeczkę Anię. To wielka strata! Jest mi smutno! Myślę teraz o Pani Renacie i Ani – napisała Katarzyna Dowbor. Zobaczcie jego zdjęcie i pożegnanie Katarzyny Dowbor niżej.

Nie żyje młoda i śliczna gwiazda "M jak miłość". Tragiczne wiadomości
21-letni Łukasz W. brutalnie zgwałcił i skatował 82-latkę. W ciężkim stanie przewieziono ją do szpitala, wstrząsające wiadomości

Lech Wałęsa załamany, opublikował dramatyczny wpis. "To muszą zbadać lekarze"