Koszmarne wiadomości od syna Michała Wiśniewskiego. Straszny wypadek, potrzebna jest pilna pomoc „Ma stłuczony pień mózgu”

Michał Wiśniewski i Xavier Wiśniewski
Michał Wiśniewski i Xavier Wiśniewski

Michał Wiśniewski niedawno po raz piąty został ojcem i dumnie chwali się nowonarodzonym synkiem. Tymczasem media przekazują apel jego 18-letniego już syna o pilną pomoc. Xavier Wiśniewski poinformował o strasznym wypadku. Nie jest dobrze, potrzebne są spore pieniądze. Sytuacja jest naprawdę poważna.

Michał Wiśniewski ze związku z Mandaryną ma dwoje dzieci: 18-letniego dziś syna Xaviera i 17-letnią Fabienne. Lider „Ich Troje” przywitał niedawno piąte dziecko, którego matką jest jego najnowsza, również piąta żona, Pola. Wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego, mimo tego, że mają różne matki, bardzo dobrze się ze sobą dogadują. Bardzo ucieszyły się z informacji, że na świat przyjdzie ich braciszek – Falco Amadeus.

Ona naprawdę tak mieszka?! Zdjęcia wnętrza domu Chylińskiej zszokowały Polaków
Hit w Biedronce. Po jeden produkt ustawiają się kolejki, aż -50 procent

Michał Wiśniewski przez 7 lat żył z Dominiką Tajner, która ma syna z poprzedniego związku. 14-letni Maks bardzo zżył się z dziećmi lidera „Ich Troje”. Mimo rozstania rodziców, wciąż traktują się jak prawdziwe rodzeństwo.

– Podoba mi się ta rodzinna atmosfera. Bardzo cieszę się, że mam ten kontakt z tatą. Może to brzmi trochę tanio, ale to jest dla mnie najważniejsze. (…) Pomimo tego, co ludzie mogą pisać i mówić, to my wszyscy jesteśmy mega zgraną drużyną – mama, tata, dziewczynki. Chociaż mają inną mamę, to też są dla nas jak siostry. Syna Dominiki (Tajner), Maksa, też traktujemy jak brata, mamy nadal z nim kontakt. W końcu wychowywaliśmy się razem – powiedział w rozmowie z WP, syn Michała Wiśniewskiego.

Nie żyje młoda i śliczna gwiazda "M jak miłość". Tragiczne wiadomości

Syn Michała Wiśniewskiego przekazał koszmarne wiadomości. Potrzebna jest pilna pomoc!

Syn Michała Wiśniewskiego skończył już 18 lat i niedługo stanie przed egzaminem dojrzałości. Xavier Wiśniewski chciałby studiować dziennikarstwo. Nie podoba się to jednak jego mamie, Mandarynie, która uważa, że dziennikarzem można być po każdych studiach i wolałaby by syn miał bardziej precyzyjne wykształcenie.

Monika Zamachowska przekazała dramatyczne informacje o stanie zdrowia swojego męża. Nie jest dobrze

Xavier Wiśniewski jest nie tylko bardzo ambitny, ale i empatyczny. Syn Michała Wiśniewskiego za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o koszmarnym wypadku mamy jego koleżanki. Niestety, sytuacja jest bardzo poważna. W dodatku zabrakło już pieniędzy na dalsze leczenie. Xavier Wiśniewski zwrócił się do swoich fanów, by wsparli finansowo zbiórkę mamy jego koleżanki.

– Mama mojej znajomej miała wypadek, gdy ta miała trzy lata. Została poważnie potrącona przez samochód, jadąc na rowerze. Od 15 lat jest niepełnosprawna. Ma stłuczony pień mózgu i uszkodzone struktury podkorowe i móżdżek. Opiekuje się mamą z babcią cały czas. Niestety koszta na opiekę i rehabilitację skończyły się. Każdy grosz się liczy, serio. Z góry dziękuję – napisał syn Michała Wiśniewskiego.

21-letni Łukasz W. brutalnie zgwałcił i skatował 82-latkę. W ciężkim stanie przewieziono ją do szpitala, wstrząsające wiadomości
Zrozpaczona Katarzyna Dowbor przekazała tragiczną wiadomość. Nie żyje Wojtek