Lech Wałęsa załamany, opublikował dramatyczny wpis. „To muszą zbadać lekarze”

Lech Wałęsa

Po raz kolejny Lech Wałęsa szuka wsparcia u swoich internetowych fanów. Były prezydent odniósł się do kolejnych teorii na jego temat, jakie wygłasza Sławomir Cenckiewicz. Tym razem sprawa jest poważna, bo dotyczy bezpośrednio osób bliskich legendarnego polityka.

Wałęsa co najmniej od 6 lat jest grillowany przez środowiska prawicowe. To nie może dziwić, gdyż dowiedziono, że człowiek będący symbolem polskiej demokracji skalał się w latach 70. współpracą z komunistyczną Służbą Bezpieczeństwa. 

Załamany Lech Wałęsa znów musi się tłumaczyć

Dziś Lech Wałęsa głównie odpiera ataki, choć nierzadko brakuje mu argumentów. Teraz odniósł się do filmu (nomen omen zamieszczonego w 2015 roku), w którym Sławomir Cenckiewicz wspomina o bracie Wałęsy. 

Zobaczcie coś podobnego, Kompletnie wymyślone, nigdy z moim bratem Edwardem nie widzieliśmy i nie uczestniczyliśmy w podobnych zdarzeniach. Wszystko to wymyślone barbarzyństwo. Jak to nazwać. To okropna zniewaga to potworne ubliżanie wymyślonymi kłamstwami nie tylko mnie, ale rodzinie.. To muszą zbadać lekarze i Sądy – pisze były prezydent.

Gołym okiem widać, że kolejne zarzuty kierowane wobec niego przez nieprzyjaznego dziennikarza, bardzo zabolały byłego prezydenta RP. Teorie wygłaszane przez Cenckiewicza wściekły Lech Wałęsa określa jako „kompletnie zmyślone”. Poniżej cała treść emocjonalnego wpisu Lecha Wałęsy:

Zobaczcie coś podobnego, Kompletnie wymyślone, nigdy z moim bratem Edwardem nie widzieliśmy i nie uczestniczyliśmy w podobnych zdarzeniach. Wszystko to wymyślone barbarzyństwo. Jak to nazwać. To okropna zniewaga to potworne ubliżanie wymyślonymi kłamstwami nie tylko mnie, ale rodzinie.. To muszą zbadać lekarze i Sądy.

 

Zobaczcie coś podobnego, Kompletnie wymyślone, nigdy z moim bratem Edwardem nie widzieliśmy i nie uczestniczyliśmy w…

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Sobota, 13 lutego 2021