Nie żyje młoda i śliczna gwiazda „M jak miłość”. Tragiczne wiadomości

Nie żyje gwiazda "M jak miłość"
Nie żyje gwiazda "M jak miłość"

Do mediów dotarły właśnie tragiczne wiadomości, w które wciąż trudno uwierzyć. Nie żyje młoda i śliczna gwiazda znana z seriali takich jak „M jak miłość”, „Barwy Szczęścia”, „Klan”, „Na Wspólnej” i wielu innych. Wiadomość o tej tragedii przekazał Związek Artystów Polskich. Gwiazda osierociła dwoje małych dzieci. To potworna tragedia całej rodziny. 

Judyta Turan popularność zdobyła za sprawą gry w popularnych serialach, tj. właśnie „M jak miłość”. Ale o aktorce zrobiło się głośno dopiero, gdy do mediów dotarły informacje o tym, że jest poważnie chora. Zdiagnozowano u niej raka. W jej rodzinie ta choroba, to dosyć częsta przypadłość. Judyta Turan w 2019 roku apelowała o wsparcie finansowe, chciała podjąć specjalistyczne leczenie w Niemczech, które pomogłoby uratować jej życie.
21-letni Łukasz W. brutalnie zgwałcił i skatował 82-latkę. W ciężkim stanie przewieziono ją do szpitala, wstrząsające wiadomości
Judyta Turan miała raka piersi typu HER 2+ i w 2018 roku przeszła operację usunięcia ośmiu węzłów chłonnych. Niestety, w czerwcu 2019 roku okazało się, że doszło do przerzutów. Nowotwór przeniósł się na jej kości.
– Decyzję o leczeniu i operacji w Niemczech podjęłam ze względu na ogromne doświadczenie w walce z nowotworami. Tu mam szansę, że będę żyć! W Niemczech wykorzystuje się najnowsze i najskuteczniejsze na świecie metody. Bardzo ubolewam, że Polsce takich możliwości jeszcze nie mamy – apelowała Judyta Turan na stronie fundacji Się Pomaga.
Monika Zamachowska przekazała dramatyczne informacje o stanie zdrowia swojego męża. Nie jest dobrze

Judyta Turan nie żyje. Młoda i śliczna gwiazda „M jak miłość” osierociła dwoje małych dzieci

Judyta Turan jeszcze niedawno dzieliła się z fanami informacjami o tym, że zagrała w nowym filmie.

– “To bardzo złośliwy nowotwór.” Usłyszałam tę diagnozę ponad 2 lata temu. Dla wielu taka informacja oznacza koniec, kres, niemoc. Uważam, że jest zupełnie odwrotnie. Rak piersi HER 2+ był dla mnie nowym początkiem, filmowym szóstym życiem danym od losu, zbudowanym na akceptacji i rozwoju duchowym. Nowotwór to koniec mojego poprzedniego życia, jego pożegnanie, którego nieodłącznym elementem stało się zmierzenie się z traumami, bólem, złymi decyzjami. W filmie wcielam się w 5 ikonicznych postaci kobiecych. Ich monologi zostały stworzone na bazie historycznych materiałów. Nie są to jednak przypadkowe treści. Każdy z tekstów koresponduje bowiem z moimi osobistymi przeżyciami oraz drogą leczenia i zdrowienia. W filmie kryję się w wannie, która staje się mianownikiem wszystkich opowiadanych historii – pisała na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Ona naprawdę tak mieszka?! Zdjęcia wnętrza domu Chylińskiej zszokowały Polaków

Niestety, Związek Artystów Polskich poinformował, że młodziutka i śliczna gwiazda „M jak miłość” przegrała walkę z chorobą. Judyta Turan nie żyje. Miała tylko 37 lat i osierociła dwie małe córki: 8-letnią Emmę i 6-letnią Gretę. To potworna tragedia dla całej jej rodziny.

– Odeszła Judyta Turan. Urocza, serdeczna, życzliwa, pogodna. Piękny Człowiek. Nie poddawała się, mimo nierównej walki, którą toczyła od lat. Ale przeciwnik okazał się silniejszy. Żegnaj, Judy! – czytamy na stronie Związku Artystów Polskich.

Zrozpaczona Katarzyna Dowbor przekazała tragiczną wiadomość. Nie żyje Wojtek