Monika Zamachowska przekazała dramatyczne informacje o stanie zdrowia swojego męża. Nie jest dobrze

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski
Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski

Monika Zamachowska przekazała najnowsze informacje o stanie zdrowia swojego męża. Nie jest dobrze – Zbigniew Zamachowski ciężko choruje. Jego żona udała się na Jasną Górę, by modlić się o jego zdrowie. Wspiera go w tych niezwykle trudnych chwilach, jak może.

Monika Zamachowska w rozmowie z Super Expressem zdradziła, że jej mąż ciężko choruje. Zbigniew Zamachowski bardzo ciężko przechodzi koronawirusa. Aktor ma bardzo wysoką gorączkę i cierpi w osamotnieniu. Musiał wyprowadzić się z ich wspólnego domu do swojej kawalerki.

Ona naprawdę tak mieszka?! Zdjęcia wnętrza domu Chylińskiej zszokowały Polaków

Monika Zamachowska przekazała dramatyczne informacje o stanie zdrowia męża. Zbigniew Zamachowski bardzo ciężko przechodzi zakażenie koronawirusem

Nie oznacza to jednak, że Monika Zamachowska nie wspiera męża w tych trudnych chwilach. Stara się, jak może, by ulżyć mu w cierpieniu. Codziennie dostarcza mu posiłki i dba o to, by mąż miał czyste ubranie.

Koszmarne wiadomości od syna Michała Wiśniewskiego. Straszny wypadek, potrzebna jest pilna pomoc "Ma stłuczony pień mózgu"
21-letni Łukasz W. brutalnie zgwałcił i skatował 82-latkę. W ciężkim stanie przewieziono ją do szpitala, wstrząsające wiadomości

– Rzeczywiście, mąż nie czuje się najlepiej. Ma wysoką gorączkę, a ja staram się mu pomagać, wożę jedzenie. Trzymam za niego kciuki. Wszyscy życzmy mu zdrowia – wyjawiła Monika Zamachowska w rozmowie z tabloidem.

Monika Zamachowska przeszła testy na zakażenie koronawirusem. W jej przypadku dały one negatywny wynik. Była gwiazda TVP poinformowała, że udała się na Jasną Górę. Modliła się tam o zdrowie męża, ale nie tylko o to.

– Intencji do modlitwy mi nie zabrakło – napisała Monika Zamachowska w sieci. Wszyscy mają nadzieję, że Zbigniew Zamachowski już niebawem wróci do zdrowia i odzyska energię.

Nie żyje młoda i śliczna gwiazda "M jak miłość". Tragiczne wiadomości
Zrozpaczona Katarzyna Dowbor przekazała tragiczną wiadomość. Nie żyje Wojtek