Mąż zostawił Dodę i nie chce mieć z nią nic wspólnego?! Piosenkarka zaczęła PIĆ, nowe szokujące informacje

Doda i Emil Stępień

Doda i Emil Stępień pobrali się niemal trzy lata temu. Piosenkarka wzięła ślub w wielkiej tajemnicy i z dala od mediów. Wiadomość o tym, że ponownie wyszła za mąż zaskoczyła więc wielu jej fanów. Jednak najnowsze doniesienia mediów sugerują, że to koniec sielanki w jej małżeństwie. Mąż miał zostawić Dodę, a zdjęcia publikowane przez piosenkarkę zdają się to potwierdzać. 

Doda właśnie spędza kolejne samotne wakacje w ciepłym kraju. Piosenkarka wrzuca do sieci zdjęcia, które potwierdzają, że nie spędzała ani Walentynek, ani swoich urodzin z mężem. Fanom nie umknęło również to, że Doda, która publicznie oświadczyła, że totalnie zrezygnowała z alkoholu, znowu zaczęła go pić. W ostatnim wpisie poinformowała o shotach Tequilli, które miała przestać już liczyć. W dodatku w walentynkowym poście napisała o złamanych sercach.

21-letni Łukasz W. brutalnie zgwałcił i skatował 82-latkę. W ciężkim stanie przewieziono ją do szpitala, wstrząsające wiadomości

– Co tydzień mieszkam w innym miejscu w Meksyku. Na ten moment wyjazd można podsumować: 4 przeprowadzki, 17 bikini, 134608754226 ugryzień komarów w bungalowie, shoty tequili – przestałam liczyć. Jutro walentynki, więc może tyle, ile złamanych serc – napisała Doda.

Doda rozstała się z mężem?! Szokujące doniesienia mediów

Tymczasem do mediów trafiły wiadomości, według których Doda rozstała się z mężem. Emil Stępień miał zostawić ją i wyprowadzić się z ich wspólnego domu, kiedy Doda przebywała na poprzednich egzotycznych wakacjach. Według doniesień tygodnika „Rewia” para jest w separacji.

Zrozpaczona Katarzyna Dowbor przekazała tragiczną wiadomość. Nie żyje Wojtek

Doda i Emil Stępień pracują razem przy produkcji filmu. Osoba, która z nimi pracuje na planie, zdradziła tygodnikowi sensacyjne szczegóły z ich małżeństwa.

– Podobno Emil wyprowadził się z mieszkania Doroty i są teraz w separacji. Podczas zdjęć do filmu „Dziewczyny z Dubaju”, który oboje produkują, zachowywali się wobec siebie chłodno. W ogóle nie okazywali sobie uczuć – powiedziała tygodnikowi osoba z produkcji filmu.

Monika Zamachowska przekazała dramatyczne informacje o stanie zdrowia swojego męża. Nie jest dobrze
Ona naprawdę tak mieszka?! Zdjęcia wnętrza domu Chylińskiej zszokowały Polaków
Krzysztof Jackowski miał tragiczną wizję. Straszne wydarzenia już niedługo mają wstrząsnąć całym krajem