Krzysztof Jackowski miał tragiczną wizję. Straszne wydarzenia już niedługo mają wstrząsnąć całym krajem

Krzysztof Jackowski jasnowidz wizja

Krzysztof Jackowski miał kolejną, straszną wizję. Jasnowidz twierdzi, że już niedługo może dojść do strasznych wydarzeń, które mają wstrząsnąć całym krajem i na zawsze zapisać się w jego historii. Krzysztof Jackowski widział strzelaninę podczas ważnej uroczystości państwowej. Po tych tragicznych wydarzeniach politycy mają zacząć podawać się do masowych dymisji. Szczegóły wizji jasnowidza mrożą krew w żyłach. 

Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. Po przemyśleniach uznał, że nie może nie podzielić się nią ze światem.

– Jakaś uroczystość państwowa, nie wiem, gdzie ona jest. Państwowa, polityczna. Stoi jakiś polityk, stoi ich wielu innych i raptem ktoś do niego podchodzi i bach, bach i sensacja na cały świat. Coś takiego z tego wora mi wyskoczyło, kompletnie bez sensu. Muszę to powiedzieć, żeby poczuć coś więcej – wyznał Krzysztof Jackowski podczas ostatniej transmisji na swoim kanale na YouTube.

Mąż zostawił Dodę i nie chce mieć z nią nic wspólnego?! Piosenkarka zaczęła PIĆ, nowe szokujące informacje

Krzysztof Jackowski miał straszną wizję. Zdaniem jasnowidza już niedługo dojdzie do potwornej tragedii

Krzysztof Jackowski ma na swoim koncie wiele sukcesów, nie da się jednak ukryć, że jego wizje nie zawsze się sprawdzały. Należy podkreślić, że do tematu wizji i przepowiedni trzeba podchodzić z rezerwą. Jasnowidz nie był w stanie określić kraju, w którym ma dojść do tych strasznych wydarzeń. Nie ma jednak wątpliwości, że sytuacja na pewno przełoży się na los Polaków. Na skutek rozlewu krwi, do którego ma dojść podczas państwowej uroczystości, politycy mają zacząć masowo podawać się do dymisji.

21-letni Łukasz W. brutalnie zgwałcił i skatował 82-latkę. W ciężkim stanie przewieziono ją do szpitala, wstrząsające wiadomości

Krzysztof Jackowski podkreśla, że dzieli się swoją wizją, bo ten obraz wciąż do niego wraca. Ma coraz większe przeczucie, że naprawdę dojdzie do tragedii.

– Ale jak to odrzuciłem, to drugi raz to do mnie przyszło. Musi coś w tym być. Coraz częściej, jak wykonuje wizje na temat tego roku, przychodzi do mnie takie poczucie dotyczące państw bez sterów, bezprawie. W niektórych państwach z dnia na dzień się okaże, że polityka znika, jakby politycy będą oddawać władze. W naszym kraju też nas to czeka. Ale to nie tylko w Polsce (…) – wyznał Krzysztof Jackowski.

Zrozpaczona Katarzyna Dowbor przekazała tragiczną wiadomość. Nie żyje Wojtek
Monika Zamachowska przekazała dramatyczne informacje o stanie zdrowia swojego męża. Nie jest dobrze