21-letni Łukasz W. brutalnie zgwałcił i skatował 82-latkę. W ciężkim stanie przewieziono ją do szpitala, wstrząsające wiadomości

wiadomości
PILNE

Wiadomości o wydarzeniach w Modlinie Starym pod Warszawą, wstrząsnęły lokalną społecznością. 21-letni Łukasz W. włamał się do domu 82-latki. Nie tylko ją okradł i brutalnie pobił, ale także ją zgwałcił. Emerytka w ciężkim stanie trafiła do szpitala powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim.

Lokalne media przekazują wstrząsające wiadomości o horrorze pod Warszawą. 82-latka była sama w domu, kiedy wtargnął do niego 21-letni Łukasz W. Korzystając z nieobecności innych domowników, okradł ją z co cenniejszych przedmiotów. Mężczyzna był wobec seniorki wyjątkowo brutalny, lokalne media informują, że jej stan jest bardzo poważny.

Ona naprawdę tak mieszka?! Zdjęcia wnętrza domu Chylińskiej zszokowały Polaków

Wstrząsające wiadomości. Brutalny gwałt na 82-latce

Do wstrząsających wydarzeń doszło w środę, 10 lutego. Redakcja portalu przekazującego lokalne wiadomości ”Wirtualny Nowy Dwór”, nieoficjalnie ustaliła, że do wtargnięcia Łukasza W. do mieszkania seniorki doszło w ciągu dnia. Dziennikarze poinformowali, że 21-latek był jej sąsiadem. Okazał się wyjątkowo brutalny i skatował 82-latkę. Łukasza W. spłoszył odgłos informujący o pojawieniu się w domu innego mieszkańca. Być może właśnie to uratowało jej życie. Mężczyzna uciekł przez balkon, na miejsce natychmiast wezwano karetkę, która zabrała seniorkę do szpitala. Wiadomo, że nie jest z nią dobrze.

Nie żyje młoda i śliczna gwiazda "M jak miłość". Tragiczne wiadomości

Policja szybko namierzyła sprawcę zdarzenia. Łukasz W. został zatrzymany na pobliskiej stacji kolejowej, kiedy próbował uciec pociągiem. Prokuratura postawiła mu już zarzuty. Z uwagi na to, że 21-latek próbował uciec, wniesiono także o środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Policja konsekwentnie milczy ws. szczegółów wydarzeń i odsyła dziennikarzy do prokuratury. Sprawę przejęła Prokuratura Okręgowa Warszawa – Praga, ale jej rzecznik poinformowała redakcję z Nowego Dworu Mazowieckiego, że z uwagi na wyjątkową brutalność sprawcy i dobro dopiero co rozpoczętego śledztwa, nie będzie na razie publicznie komentować tej sprawy.

Krzysztof Jackowski miał tragiczną wizję. Straszne wydarzenia już niedługo mają wstrząsnąć całym krajem
Koszmarne wiadomości od syna Michała Wiśniewskiego. Straszny wypadek, potrzebna jest pilna pomoc "Ma stłuczony pień mózgu"
Monika Zamachowska przekazała dramatyczne informacje o stanie zdrowia swojego męża. Nie jest dobrze