Przed chwilą wydało się, że Beata Tadla w tajemnicy wzięła ślub! Mamy zdjęcia, nie uwierzycie, kim jest jej mąż!

Beata Tadla wzięła ślub!
Beata Tadla wzięła ślub!

Beata Tadla przed chwilą zaskoczyła wszystkich niespodziewanym wyznaniem. Była gwiazda TVP w tajemnicy przed mediami wzięła ślub. Mamy zdjęcia z tej uroczystości i wiemy, kim jest mąż dziennikarki! Beata Tadla w sukni ślubnej wyglądała zjawiskowo! Uroku nie można odmówić także jej partnerowi, który jest wyjątkowo przystojny!

Beata Tadla nie miała szczęścia w miłości. Przez kilka lat tkwiła w związku z Jarosławem Kretem. Wielu opowiedziało się po jej stronie, kiedy pogodynek zakończył z nią związek w wyjątkowo paskudny sposób. O tym, że to już koniec tej relacji, była gwiazda TVP dowiedziała się z w wywiadu, którego udzielił jej partner gazecie.

Zrozpaczona Katarzyna Dowbor przekazała tragiczną wiadomość. Nie żyje Wojtek

Beata Tadla wzięła właśnie ślub. Urocze zdjęcia w sieci!

Beata Tadla znalazła szczęście u boku tajemniczego mężczyzny. Była gwiazda TVP nie zdradza szczegółów ze swojego życia prywatnego i nie komentuje publicznie nowego związku. Według doniesień mediów jej nowy wybranek, a od teraz już mąż, ma na imię Rafał i ma 40 lat. Mężczyzna podobno jest biznesmenem i prowadzi własną firmę.

Mąż zostawił Dodę i nie chce mieć z nią nic wspólnego?! Piosenkarka zaczęła PIĆ, nowe szokujące informacje

Dopiero co fani dziennikarki dowiedzieli się, że jest zaręczona, wielu więc jest zaskoczonych informacją, o tak rychłym ślubie! Beata Tadla podzieliła się radosną nowiną w sieci i pokazała zdjęcia z uroczystości. Panna młoda postawiła na prosty krój – wybrała białą suknię z długimi rękawami i lekkim dekoltem w kształcie litery „V”. Beata Tadla zrezygnowała też z welonu, co podkreśliło jej idealnie wystylizowaną fryzurę.

– Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami – napisała przed chwilą Beata Tadla.

Zobaczcie zdjęcia z tej uroczystości niżej. Żeby zobaczyć kolejne należy nacisnąć strzałkę w prawo.

Krzysztof Jackowski miał tragiczną wizję. Straszne wydarzenia już niedługo mają wstrząsnąć całym krajem

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Beata Tadla (@beatatadla)

21-letni Łukasz W. brutalnie zgwałcił i skatował 82-latkę. W ciężkim stanie przewieziono ją do szpitala, wstrząsające wiadomości
Maryla Rodowicz z nowym partnerem? Zamieściła zdjęcie, które nie pozostawia złudzeń