Ręce opadają, 14-letnia Daria ZNOWU jest w ciąży. Informacje o tym, co wyprawia ścinają z nóg

Daria znowu jest w ciąży. Rosja

Daria zdobyła rozgłos na skalę światową w ubiegłym roku. 13-letnia wówczas dziewczynka zaszła w ciąże i twierdziła, że ojcem dziecka jest jej 10-letni kolega. Prawda okazała się jednak dużo bardziej wstrząsająca. Rosyjskie media zrobiły z ciąży dziewczynki ogólnokrajowe show i zyskała ona popularność, która przekłada się na spore pieniądze. Teraz 14-latka zszokowała wszystkich wyjawiając, że znowu jest w ciąży! Wielu mogłoby zadać sobie pytanie, gdzie są jej rodzice? To, co wyprawia się u niej w domu przeraża!

14-letnia dziś Daria została rosyjską gwiazdą, kiedy w poprzednim roku oświadczyła, że ona i jej 10-letni wówczas kolega spodziewają się dziecka. Dziewczynka była zapraszana do niemal wszystkich telewizji, a z jej ciąży zrobiono prawdziwe show. Dziś jej profil w mediach społecznościowych śledzą setki tysięcy osób, a to przekłada się na całkiem spore zarobki. Później okazało się, że ojcem dziecka wcale nie jest 10-letni Iwan, a Daria została zgwałcona przez ucznia liceum.

Mąż zostawił Dodę i nie chce mieć z nią nic wspólnego?! Piosenkarka zaczęła PIĆ, nowe szokujące informacje

Rosja: 14-letnia Daria znowu jest w ciąży! Gdzie są jej rodzice?!

14-letnia obecnie Daria zszokowała wielu wyjawiając, że spodziewa się kolejnego dziecka. Tym razem zasugerowała, że jego ojcem jest 30-letni mężczyzna. I być może to prawda, bo nie da się ukryć, że dziewczynka próbuje znaleźć oparcie w dorosłych. Utrzymanie statusu gwiazdy sieci i wychowywanie dziecka ją wykańcza. Daria przyznała, że rodzice chcą od niej tylko pieniędzy, które zarabia w sieci. W dodatku w jej domu jest jedyną osobą, która zarabia jakiekolwiek pieniądze. Dziewczynka sugerowała, że jej rodzice mają problem z alkoholem, a córka w ogóle ich nie obchodzi.

– Zapytacie, gdzie są moi rodzice lub przyjaciele? Wydaje się, że moi rodzice mnie olali i chcą ode mnie tylko pieniędzy. A przyjaciele? Prawie wszyscy pojawiają się tylko wtedy, gdy czegoś potrzebują – skarżyła się na swoim Instagramie Daria, narzekając na samotność i skalę spływającego na nią hejtu.

Zrozpaczona Katarzyna Dowbor przekazała tragiczną wiadomość. Nie żyje Wojtek

– Gdybyście tylko wiedzieli, co naprawdę dzieje się w moim życiu… Jestem okropnie zmęczona, ponieważ w rodzinie tylko ja zarabiam. Do tego cały czas siedzę z Emi [córką – przypis redakcji] – powiedziała Daria.

Teraz, kiedy Daria oświadczyła, że jest w kolejnej ciąży, w mediach znowu zaszumiało. Pozostaje mieć nadzieje, że dziewczynka w końcu zacznie mieć oparcie w dorosłych, którzy nie będą chcieli zarabiać na jej niechlubnej dość popularności. Zobaczcie jej zdjęcia niżej.

Przed chwilą wydało się, że Beata Tadla w tajemnicy wzięła ślub! Mamy zdjęcia, nie uwierzycie, kim jest jej mąż!