Już więcej jej nie zobaczycie w TVP! Marzena Rogalska odchodzi z potężnym hukiem, dzieje się!

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska, "Pytanie na śniadanie", TVP
Tomasz Kammel i Marzena Rogalska, "Pytanie na śniadanie", TVP

Marzena Rogalska z TVP związana była z przerwami przez ponad 20 lat, a od 2009 roku razem z Tomaszem Kammelem prowadziła program „Pytanie na śniadanie”. Po tym, jak telewizja publiczna nie przyłączyła się do protestu mediów, a po włączeniu telewizji Polacy mogli oglądać tylko śniadaniówkę telewizji publicznej, którą prowadził wtedy akurat ten duet, na prowadzących wylała się fala krytyki. Teraz gwiazda poinformowała, że to koniec jej współpracy z TVP, a jej mocne oświadczenie odbija się właśnie szerokim echem we wszystkich mediach. 

TVP nie przyłączyło się do protestu mediów. Telewizja, która coraz bardziej ma charakter rządowy, a nie publiczny, mocno cenzuruje swoich dziennikarzy. W ostatnim czasie głośno było o tym, że posadę mogą stracić: Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny, czy Michał Szpak, którzy otwarcie poparli inicjatywy sprzeciwiające się działaniom rządu. Teraz po ponad 20 latach z telewizją postanowiła pożegnać się także Marzena Rogalska.

Ujawniono, kto stoi za partią Hołowni. Wielu Polaków się tego domyślało

W dniu protestu mediów musiała poprowadzić z Tomaszem Kammelem program „Pytanie na śniadanie”. Na prowadzących wylało się wiadro wyjątkowo nieprzyjemnych komentarzy. Tomasz Kammel usuwał je w pośpiechu, co internauci przyjęli z oburzeniem. Z kolei Marzena Rogalska, która program zakończyła słowami „Dziś nikomu nie jest do śmiechu”, w których widzowie dopatrywali się cichego poparcia dla strajku mediów, dawała serduszka przy komentarzach dotyczących tego, co się właśnie dzieje w mediach.

Wszystko wskazuje na to, że Marzena Rogalska po prostu nie mogła otwarcie poprzeć strajku mediów, którego celem jest wyrażenie sprzeciwu ws. nowego podatku, który może wpłynąć na ich wolność. Prezenterka nie zamierza jednak dalej kontynuować polityki TVP i postanowiła rzucić tę pracę!

Mąż zostawił Dodę i nie chce mieć z nią nic wspólnego?! Piosenkarka zaczęła PIĆ, nowe szokujące informacje

Marzena Rogalska odchodzi z TVP! Jej oświadczenie podbija sieć

Marzena Rogalska wydała oświadczenie o zakończeniu współpracy z TVP. Podkreśliła, że dzień strajku mediów, w którym musiała poprowadzić „Pytanie na śniadanie”, był najtrudniejszym dniem w jej karierze zawodowej.

– Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej – napisała Marzena Rogalska.

Zrozpaczona Katarzyna Dowbor przekazała tragiczną wiadomość. Nie żyje Wojtek

Nie zamierza jednak rezygnować z dziennikarstwa. Rogalska współpracuje jeszcze z Radiem Złote Przeboje. Możecie ją też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu 'Czy ty to ty'.

– P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu 'Zacznij od nowa' okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa – napisała Marzena Rogalska.

Przed chwilą wydało się, że Beata Tadla w tajemnicy wzięła ślub! Mamy zdjęcia, nie uwierzycie, kim jest jej mąż!

Jej oświadczenie o zakończeniu współpracy z TVP wywołało prawdziwą lawinę komentarzy z… gratulacjami za odejście z telewizji, która stała się propagandową tubą rządową. Wyrazy swojego poparcia dla jej odejścia zaczęły wyrażać inne gwiazdy telewizji. Do gratulacji dołączyli się Magdalena Boczarska, Margaret,  Agnieszka Włodarczyk. Karolina Szostak, Ewa Wachowicz, Anita Werner czy Maciej Dowbor, który otwarcie napisał, że podziwia jej odwagę!

Marzena!!! Ty już wiesz… Nie będę się publicznie uzewnętrzniał, ale dla mnie jesteś bohaterką!!! Wiem, jak trudna musiała to być dla ciebie decyzja – napisał Maciej Dowbor. Zobaczcie niżej jej oświadczenie. W zaledwie godzinę spłynęło kilkanaście tysięcy reakcji i tysiące komentarzy!

Ręce opadają, 14-letnia Daria ZNOWU jest w ciąży. Informacje o tym, co wyprawia ścinają z nóg

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marzena Rogalska (@marzena_rogalska)