Wyrzucą Kasię Cichopek z „M jak miłość”?! Za to, co zrobiła, może mieć poważne problemy!

Kasia Cichopek

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości dla fanów „M jak miłość” i programu „Pytanie na śniadanie”, w których występuje Kasia Cichopek. Aktorka kolejny raz naraziła się władzom TVP. Pojawiają się nawet głosy, że może za to stracić pracę. Wiemy, jak zareagowała Kasia Cichopek na komentarz fana, który spytał ją kiedy weźmie przykład z Marzeny Rogalskiej i zakończy współpracę z prorządową telewizją. 

TVP rozpoczęło czystki pod przykrywką zmian mających na celu zwiększyć liczbę młodszych widzów. Wszystko wskazuje jednak na to, że odsuwane są po prostu osoby, które otwarcie sprzeciwiają się działaniom partii rządzącej. I tak ostatnio Anna Mucha straciła posadę w „Dance, Dance, Dance”, a teraz pojawiają się kolejne przecieki, które wskazują, że w „The voice” nie zobaczycie już w fotelach jurorów: Edyty Górniak, Andrzeja Piasecznego i Michała Szpaka. Teraz w poważnych tarapatach może znaleźć się również Kasia Cichopek. Czy przez to co robi, może stracić posadę w „M jak miłość” i w programie „Pytanie na śniadanie”?

Ręce opadają, 14-letnia Daria ZNOWU jest w ciąży. Informacje o tym, co wyprawia ścinają z nóg

Po tym, jak Marzena Rogalska oświadczyła, że kończy wieloletnią współpracę z TVP w sieci zaszumiało, a jak donosi Pudelek wśród innych pracowników zawrzało i miał na nich „paść blady strach”. Najprawdopodobniej czarę goryczy dziennikarki przelał dzień Strajku Mediów, kiedy to musiała poprowadzić program „Pytanie na śniadanie”, mimo, że nieoficjalnie go popiera. Swoje poparcie dla jej decyzji o odejściu wyraziło wiele gwiazd, w tym Kasia Cichopek.

Już więcej jej nie zobaczycie w TVP! Marzena Rogalska odchodzi z potężnym hukiem, dzieje się!

Kasia Cichopek może stracić pracę w „M jak miłość” i „Pytanie na śniadanie”?! Coraz bardziej naraża się władzom TVP!

– Marzenko kochana, życzę Ci powodzenia, zawsze. Na pewno czeka na Ciebie kolejna wspaniała przygoda. Ściskam Cię i do zobaczenia gdzieś na szlaku… Sąsiadko – napisała Kasia Cichopek i zakończyła swój wpis serduszkiem. Komentarz gwiazdy „M jak miłość” spotkał się z napastliwą zaczepką fana, który spytał ją: „”A pani to dalej będzie się podlizywać w tvpis?”.

Kasia Cichopek nie odpowiedziała jednak na tę zaczepkę. Czy obawia się, że jej pozycja w programach TVP jest zagrożona? Przypominamy, że niedawno Kasia Cichopek naraziła się władzom TVP, kiedy publicznie poparła Strajk Kobiet. To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda wyraża swoje opinie, które są zgoła odmienne niż stanowisko stacji sympatyzującej z PiS. Wielu jej kolegów już poniosło tego konsekwencje, czy teraz padnie na nią?

Mąż zostawił Dodę i nie chce mieć z nią nic wspólnego?! Piosenkarka zaczęła PIĆ, nowe szokujące informacje