Artur Barciś pokazał, jak wygląda po przejściu wirusa. Aktor jest nie do poznania

Po wielomiesięcznej walce z wirusem Artur Barciś pokazał się w mediach społecznościowych. Aktor znany m.in. z „Rancza” TVP czy serialu „Miodowe lata” jest wręcz nie do poznania. Zapuścił zarost i… wciąż wygląda na zmęczonego.

Małgorzata Królikowska wstrząśnięta widokiem grobu męża. Jest bezradna

Nikomu nie trzeba już raczej tłumaczyć, z jak ciężkimi objawami muszą mierzyć się zakażeni szalejącą dziś na świecie chorobą. Nie oszczędza ona nikogo – również gwiazd. W listopadzie dowiedzieliśmy się, że również Artur Barciś nie uniknął zarażenia. 

Artur Barciś pokazał się po chorobie – wygląda jak nie on

Widzowie kojarzą Barcisia głównie z rolami Norka i Czerepacha. Choć oba wcielenia dzieliło wiele lat, to wizerunek aktora był w nich raczej porównywalny. Na pewno gwiazdor seriali takich jak „Ranczo” i „Miodowe lata” zawsze był ogolony. Nic więc dziwnego, że jego najnowsze zdjęcie zamieszczone na Facebooku z lekka zaskoczyło fanów. 

Nie żyje legenda "Solidarności". Odszedł zdecydowanie za wcześnie

Widzimy na nim bowiem Artura Barcisia z dość obfitym zarostem. Jak przekazał, bo wielomiesięcznej walce z wirusem dochodzi do siebie i spaceruje z kijkami po lesie. 

Artur Barciś Miodowe lata Ranczo TVP

„Wracam do zdrowia chodząc z kijkami po lesie. Wiosna też pięknie idzie. Wystarczy to zauważyć i od razu człowiek czuje się lepiej” – przekazał w opisie zdjęcia Artur Barciś. Oby artysta jak najszybciej powrócił do pełni dyspozycji. Kocha przecież swój zawód i chciałby możliwie szybko na nowo zabrać się do swoich obowiązków.