Małgorzata Królikowska wstrząśnięta widokiem grobu męża. Jest bezradna

Małgorzata Królikowska Paweł Królikowski

Trudno w to uwierzyć, ale Paweł Królikowski zmarł już ponad rok temu. Odejście aktora było szokiem dla milionów Polaków, ale bez wątpienia najbardziej zabolało jego najbliższych – w tym żonę, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Dziś widok grobu męża rozdziera kobiecie serce.

To ostatnie dni rządu PiS? Przełomowe słowa czołowego posła Kaczyńskiego

Antek Królikowski kilka dni temu wspominał na Instagramie tatę. Minął bowiem rok od jego śmierci. Z kolei małżonka aktora zdradziła dziennikarzom szczegóły swojego dramatu. Chciałaby w końcu zwieńczyć pożegnanie ukochanego męża, jednak wciąż nie jest jej to dane. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska cierpi. Widok grobu męża nie daje jej spokoju

Co oczywiste, żona regularnie odwiedza grób Pawła Królikowskiego. Robią to również jego dzieci, a także inni członkowie rodziny. Nadal nie jest to jednak grób, jaki najbliżsi chcieli aktorowi zapewnić. 

Załamany Muniek Staszczyk prosi o modlitwę. Sprawa jest poważna

Królikowscy mieli bowiem w planach postawienie głowie rodziny pięknego grobowca. Pech i obecna sytuacja w Polsce nie chcą jednak na to pozwolić. Ostrowska nie ukrywa, że bardzo ubolewa z tego powodu. O szczegółach opowiedziała dziennikarzom „Super Expressu„. 

Jak powiedziała, tuż po śmierci Pawła Królikowskiego plany prac przy grobie z jakichś względów skomplikowała pandemia. Przez kolejne miesiące miała zatem nadzieję, że uda się to zrobić przynajmniej przed Bożym Narodzeniem. Nic z tego. W końcówce roku we znaki dały się surowe warunki atmosferyczne. 

„To też się nie udało. Tym razem przez straszne mrozy i śnieg. W ostatnich tygodniach temperatury w Warszawie sięgnęły nawet -20 stopni Celsjusza. Stolicę zasypał biały puch. W tej sytuacji znów nie było jak postawić pomnika” – podaje „SE”. W obliczu obfitych opadów widok grobu aktora był przygnębiający. Był zasypany śniegiem, niemal niewidoczny, mógł wyglądać na zaniedbany. Z oczywistych względów rodzina nie mogła jednak na bieżąco go odśnieżać. 

Zaginęła 19-letnia Natalia z Poznania. Rodzina błaga o pomoc