Załamany Muniek Staszczyk prosi o modlitwę. Sprawa jest poważna

Muniek Staszczyk

Muniek Staszczyk, jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce – zwłaszcza na przełomie wieków – przeżywa obecnie bardzo trudny okres. Muzyk poprosił fanów o wsparcie i modlitwę.

Poruszony Muniek Staszczyk apeluje o wsparcie

Lider legendarnego zespołu T. Love zmaga się z poważnymi problemami już od dłuższego czasu. Przecież zaledwie półtora roku temu w Londynie doznał wylewu, tuż przed serią koncertów. Wszystko jednak dobrze się skończyło i dziś artysta może normalnie funkcjonować. To jednak nie koniec problemów.

Teraz bowiem kłopoty ze zdrowiem ma jego ojciec. Sprawa jest bardzo poważna, gdyż tata wokalisty jest w bardzo zaawansowanym wieku. Najnowszymi wieściami Muniek Staszczyk postanowił podzielić się ze swoimi fanami.

„Mój 86-letni Tata przeżył cudem koronawirusa. Teraz jest w trakcie rekonwalescencji. Proszę wszystkich T.Przyjaciół o modlitwę i wsparcie dla Tomasza Staszczyka. Dziękuję Muniek” – czytamy. 

Zaginęła 19-letnia Natalia z Poznania. Rodzina błaga o pomoc

Ze strony fanów artysty od razu posypały się życzenia zdrowia dla ojca. Miejmy nadzieję, że panu Tomaszowi uda się na dobre wypędzić z organizmu wirusa.